Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

LAVAZZA

14 products
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Espresso Maestro Classico Coffee 30 Capsules 171 g
0.35€/pc.
 
10.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Crema E Gusto 30 Capsules 171 gr
0.36€/pc.
 
10.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Rossa 30 Capsules 171 gr
0.36€/pc.
 
10.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Oro 30 Capsules 165 gr
0.38€/pc.
 
11.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Rossa 10 Capsules 57 gr
0.40€/pc.
 
3.97€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Oro 10 Capsules 55 gr
0.41€/pc.
 
4.14€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Crema E Gusto Ground 2 x 250 gr
20.80€/kg
 
10.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Espresso Coffee Crema Classico Beans 500 gr
21.00€/kg
 
10.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Rossa Ground 2 x 250 gr
21.90€/kg
 
10.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Rossa Coffee In Beans 1000 gr
22.30€/kg
 
22.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Crema E Gusto Ground 250 gr
22.68€/kg
 
5.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Rossa Ground 250 gr
23.80€/kg
 
5.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Qualita Oro Ground 250 gr
30.00€/kg
 
7.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVAZZA
Lavazza Coffee Espresso Decafeine 250 gr
31.20€/kg
 
7.80€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved