Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Ham

16 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

THRACE FLAVORS
Thrace Flavors Pork Shoulder Boiled
5.01€/kg
 
1.00€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

THRACE FLAVORS
Thrace Flavors Ham Thigh Gluten Free
6.88€/kg
 
1.38€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

PASSIAS
Passias Top Roast Gluten Free Ham
8.84€/kg
 
1.77€/200gr
 
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

CRETA FARMS
Creta Farms Cooked Pork Shoulder Gluten Free
10.08€/kg
 
2.02€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

IFANTIS
Ifantis Pork Shoulder Boiled Gluten Free
10.23€/kg
 
2.05€/200gr
6 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Gourmet Roasted Ham With Olive Oil Gluten Free
11.79€/kg
 
2.36€/200gr
8 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

CRETA FARMS
Creta Farms Smoked Ham Slices 0-3% fat Gluten Free 200 gr
12.85€/kg
 
2.57€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

IFANTIS
Ifantis Boiled Pork Shoulder Sliced Gluten Free 160 gr
13.19€/kg
 
2.11€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Cooked Ham with Olive Oil Gluten Free
14.15€/kg
 
2.83€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free

NIKAS
Nikas Fuego Thigh Ham Smoked 3% Gluten Free
16.88€/kg
 
3.38€/200gr
10 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Ham Slices Vegan Gluten Free 100 gr
17.20€/kg
 
1.72€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

IFANTIS
Ifantis Fouantre Ham Thigh Pork Gluten Free
17.80€/kg
 
3.56€/200gr
6 slices approx. 200 gr
Select
 
Gluten free Gluten free

IFANTIS
Ifantis Fouantre Ham Smoked 4% Sliced Gluten Free 300 gr
18.33€/kg
 
5.50€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Cooked Ham in Slices with Olive Oil Gluten Free 160 gr
18.50€/kg
 
2.96€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

NIKAS
Nikas Fuego Sliced Ham Gluten Free 120 gr
20.42€/kg
 
2.45€
 
Add
 

CORTE BUONA
Corte Buona Mix Of Sliced Cold Cuts 120 gr
43.33€/kg
 
5.20€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved