Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Croissants

54 products
Labels:
Brands:
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SERENATA
Serenata Croissant Filled With Cocoa Cream 3 x 70 gr
7.52€/kg 6.38€/kg
1.58€
1.34€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FRESH SNACK
Big Taste Croissant With Hazelnut Praline 150 gr
8.33€/kg 6.67€/kg
1.25€
1.00€
 
Add
 
-40%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FOLIE
Folie Croissant Cocoa Cream 85 gr
11.53€/kg 6.94€/kg
0.98€
0.59€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

FOLIE
Folie Croissant Cocoa Cream 3 x 85 gr
10.51€/kg 8.94€/kg
2.68€
2.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

CHIOTAKIS
Chiotakis Croissant Praline Hazelnut Croissant 90 gr
11.67€/kg
 
1.05€
 
Add
 

JOKER
Joker Croissant With Cocoa Cream Filling 4 x 70 gr
4.82€/kg
 
1.35€
 
Add
 

JOKER
Joker Croissant With Cocoa Cream Filling 70 gr
5.29€/kg
 
0.37€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Croissants With Hazelnut Praline 4 x 70 gr
5.32€/kg
 
1.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Croissants With Cocoa Cream 4 x 70 gr
5.32€/kg
 
1.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Croissants With Cocoa & Vanilla Cream 4 x 70 gr
5.32€/kg
 
1.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FOLIE
Folie Croissant Hazelnut Cream 85 gr
6.94€/kg
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Croissants With Cocoa Cream Filling 3 x 70 gr
7.14€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Croissant Scooby Doo With Cocoa Cream Filling 3 x 70 gr
7.14€/kg
 
1.50€
 
Add
 

FRESH SNACK
Choco Big Croissant With Hazelnut Praline ION 250 gr
7.60€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FOLIE
Folie Croissant Red Velvet 85 gr
7.76€/kg
 
0.66€
 
Add
 

CHAMPION
Champion Croissant with hazelnut praline filling 4 x 70 gr
7.79€/kg
 
2.18€
 
Add
 

FRESH SNACK
Big Taste Croissant With Strawberry Stuffing 85 gr
8.24€/kg
 
0.70€
 
Add
 

FRESH SNACK
Big Taste Croissant Cocoa Cream with Hazelnut 70 gr
8.29€/kg
 
0.58€
 
Add
 

SERENATA
Serenata Croissant With Cocoa Cream Filling 70 gr
8.29€/kg
 
0.58€
 
Add
 

CHAMPION
Champion Croissant with double filling Cocoa 100 gr
8.60€/kg
 
0.86€
 
Add
 

FRESH SNACK
Big Taste Croissant With Hazelnut Praline 90 gr
8.67€/kg
 
0.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MOLTO
Molto Croissant With Hazelnut Praline 98 gr
8.88€/kg
 
0.87€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MOLTO
Molto Croissant With Hazelnut Praline 3 x 98 gr
8.91€/kg
 
2.62€
 
Add
 

TOTTIS
Tottis Croissants With Cocoa Cream Filling 300 gr
8.93€/kg
 
2.68€
 
Add
 

TOTTIS
Tottis Croissants With Cream Filling Mille-Feuille 300 gr
8.93€/kg
 
2.68€
 
Add
 

CHAMPION
Champion Super Croissant with Hazelnut Praline Filling 110 gr
9.09€/kg
 
1.00€
 
Add
 

STERGIOU FAMILY
Stergiou Family Strudel With Apple & Cinnamon 125 gr
9.12€/kg
 
1.14€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Croissants with Cocoa Cream 5 x 37 gr
9.19€/kg
 
1.70€
 
Add
 

STERGIOU FAMILY
Stergiou Family Praline Croissants 300 gr
9.23€/kg
 
2.77€
 
Add
 

CHAMPION
Champion Choco Croissant with Strawberry Filling 70 gr
9.29€/kg
 
0.65€
 
Add
 

CHAMPION
Champion Croissant with Apricot Filling 70 gr
9.29€/kg
 
0.65€
 
Add
 

CHAMPION
Champion Croissant with Cream Milfaye filling 70 gr
9.29€/kg
 
0.65€
 
Add
 

CHAMPION
Champion Croissant with Hazelnut Praline 70 gr
9.29€/kg
 
0.65€
 
Add
 

STERGIOU FAMILY
Stergiou Family Viennese Croissant with Chocolate Cream 120 gr
9.50€/kg
 
1.14€
 
Add
 

7 DAYS
7 Days Hazelnut Croissant with Hazelnut Praline 70 gr
9.57€/kg
 
0.67€
 
Add
 

7 DAYS
7 Days Croissants with Cocoa Cream 70 gr
9.57€/kg
 
0.67€
 
Add
 

7 DAYS
7 Days Croissant With Apricot Filling 70 gr
9.57€/kg
 
0.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Mini Croissant Milfaye 103 gr
9.71€/kg
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 DAYS
7 Days Mini Croissants with Cocoa Cream 103 gr
9.71€/kg
 
1.00€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved