Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Salt solvents

9 products
Labels:
Brands:
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Anti-Salt Cleaner Spray Vegan 750 ml
3.19€/L
 
2.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OVERLAY
Overlay Spray Express Anti-Salt Cleaner 650 ml
3.65€/L
 
2.37€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Limescale Remover Spray Antibacterial 750 ml
5.48€/L
 
4.11€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Express Bathroom Limescale Remover Spray White Flowers 800 ml
5.60€/L
 
4.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Express Shower Limescale Remover Spray White Flowers 800 ml
5.60€/L
 
4.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Express Bathroom Limescale Remover Spray Floral Fresh 800 ml
5.60€/L
 
4.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Limescale Remover Spray 800 ml
5.60€/L
 
4.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Limescale Remover Spray Fresh 700 ml
6.40€/L
 
4.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Limescale Remover 500 ml
6.88€/L
 
3.44€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved