Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Jamia

13 products
Labels:
Brands:

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Window Cleaning Liquid Refill 500 ml
1.88€/L
 
0.94€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Crystal Ice Glass Cleaning Liquid 1000 ml
2.25€/L
 
2.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Window Cleaning Liquid Vinegar 1000 ml
2.25€/L
 
2.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Crystal Ice Glass Cleaning Liquid Spare 750 ml
2.27€/L
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Crystal Clean Window Cleaner Replacement 750 ml
2.97€/L
 
2.23€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Window Cleaning Liquid Pump 500 ml
3.24€/L
 
1.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Classic Window Cleaner Replacement 500 ml
3.32€/L
 
1.66€
 
Add
 

AJAX
Ajax Classic Window Cleaner 750 ml
3.32€/L
 
2.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AJAX
Ajax Classic Window Cleaner 450 ml
3.49€/L
 
1.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Antistatic Window Cleaner with Pump 750 ml
3.51€/L
 
2.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Triple Action Pump Glasses Liquid 750 ml
3.51€/L
 
2.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Crystal Clean Window Cleaner Pump 750 ml
3.59€/L
 
2.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Classic Glass Cleaner with Pump 500 ml
3.66€/L
 
1.83€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved