Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Shrimp & Scallops

11 products
Labels:
Brands:
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

DASKALAKIS
Daskalakis Surimi Sticks Crab Flavour 250 gr
5.04€/kg 4.28€/kg
1.26€
1.07€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 THALASSES
7 Thalasses Peeled Shrimp Large 425 gr
14.59€/kg 11.65€/kg
6.20€
4.95€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PESCANOVA
Pescanova Peeled Shrimp Indo-Pacific 350 gr
22.80€/kg 17.09€/kg
7.98€
5.98€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PESCANOVA
Pescanova Argentinian Gambari 400 gr
26.13€/kg 19.60€/kg
10.45€
7.84€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOKKALIS
Kokkalis Pacific Mussel Meat 425 gr
7.41€/kg
 
3.15€
 
Add
 

7 THALASSES
7 Thalasses Surimi Imitation Lobster 250 gr
10.20€/kg
 
2.55€
 
Add
 

KOKKALIS
Kokkalis Peeled Shrimp India 40/60 400 gr
15.50€/kg
 
6.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DASKALAKIS
Daskalakis Argentine Shrimp N3 720 gr
15.94€/kg
 
11.48€
 
Add
 

7 THALASSES
7 Thalasses Peeled Shrimp 20 / 40 425 gr
18.12€/kg
 
7.70€
 
Add
 

7 THALASSES
7 Thalasses Shrimp Headless Prawns 26/30 340 gr
18.24€/kg
 
6.20€
 
Add
 

DASKALAKIS
Daskalakis Argentinian Praw N1 450 gr
19.78€/kg
 
8.90€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved