Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Squid & Scallops

7 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOKKALIS
Kokkalis Pacific Squid Rings 425 gr
11.25€/kg 8.99€/kg
4.78€
3.82€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

PESCANOVA
Pescanova Sliced Indian Squid 530 gr
16.00€/kg 12.00€/kg
8.48€
6.36€
 
Add
 
-16%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ATLANTIKOS
Atlantikos Squid Tubes Cleaned India 595 gr
14.45€/kg 12.10€/kg
8.60€
7.20€
 
Add
 

ATLANTIKOS
Atlantikos Squid Raw 850 gr
6.68€/kg
 
5.68€
 
Add
 

KOKKALIS
Kokkalis Mollusc Tentacle Peru
8.68€/kg
 
2.17€/250gr
 
Add
 

ATLANTIKOS
Atlantikos Squid With Leather Cut & Cleaned Indian Squid 425 gr
10.00€/kg
 
4.25€
 
Add
 

DASKALAKIS
Daskalakis Peeled Indian Squid 10 / 20 800 gr
16.44€/kg
 
13.15€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved