Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Breaded

9 products
Labels:
Brands:
-8%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOKKALIS
Kokkalis Breaded Cod Fillet 600 gr
13.75€/kg 12.58€/kg
8.25€
7.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PESCANOVA
Pescanova Schnitzel Cod Fillet 4 Pieces 400 gr
9.23€/kg
 
3.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KALLIMANIS
Kallimanis Fish Sticks Cod Fillet 15 Pieces 450 gr
9.91€/kg
 
4.46€
 
Add
 

PESCANOVA
Pescanova Peskitos Cod 8 Pieces 320 gr
14.31€/kg
 
4.58€
 
Add
 

PESCANOVA
Pescanova Fish Sticks 15 Pieces 450 gr
14.33€/kg
 
6.45€
 
Add
 

CAPTAIN IGLO
Captain Iglo Fish Sticks 15 Pieces 420 gr
15.14€/kg
 
6.36€
 
Add
 

DASKALAKIS
Daskalakis Fish Croquettes 250 gr
16.00€/kg
 
4.00€
 
Add
 

CAPTAIN IGLO
Captain Iglo Fish Sticks 10 Pieces 280 gr
18.00€/kg
 
5.04€
 
Add
 

PESCANOVA
Pescanova Shrimp Breaded 240 gr
24.92€/kg
 
5.98€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved