Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Juices

8 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIOCHYM
Bioxym Concentrated Orange Juice 840 ml
4.01€/L 3.21€/L
3.37€
2.70€
 
Add
 

CRETA FRESH
Creta Fresh Lemon Juice 1 lt
1.62€/L
 
1.62€
 
Add
 

CRETA FRESH
Creta Fresh Fruit Drink Orange Apple Apricot 1 lt
1.70€/L
 
1.70€
 
Add
 

CRETA FRESH
Creta Fresh Natural Juice 10 Fruits & 7 Vitamins 1 lt
1.92€/L
 
1.92€
 
Add
 

CRETA FRESH
Creta Fresh Natural Orange Juice 1 lt
2.19€/L
 
2.19€
 
Add
 

CRETA FRESH
Creta Fresh Natural Orange Juice 250 ml
2.60€/L
 
0.65€
 
Add
 

BIOCHYM
Bioxym Concentrated Orange Juice 1850 ml
3.42€/L
 
6.32€
 
Add
 

FLORAL
Floral Flannel 800 ml
4.75€/L
 
3.80€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved