Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Sets Deli Meats & Cheeses

3 products
Labels:
Brands:
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Sliced Pariza & Gouda Gluten Free 280 gr
9.93€/kg
 
2.78€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

CRETA FARMS
Creta Farms En Elladi Sliced Smoked Turkey & Reduced Fat Edam Cheese Gluten Free 280 gr
12.50€/kg
 
3.50€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRETA FARMS
Creta Farms "Choris" Sliced Turkey Fillet & Edam 0-3% Gluten Free 280 gr
13.46€/kg
 
3.77€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved