Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Soda & Tonic

59 products
Labels:
Brands:
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pink Grapefruit & Sanguine 6 x 330 ml
2.09€/L 1.57€/L
4.14€
3.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Soda Soda Soda 4 x 330 ml + 2 Free
0.94€/L
 
1.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Soda Soft Drink 5 x 330 ml + 1 Free
1.04€/L
 
2.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Soda Refreshment 330 ml
1.06€/L
 
0.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Soda Soft drink 330 ml
1.15€/L
 
0.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Soda Soda Sleek 6 x 330 ml
1.29€/L
 
2.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Pink Grapefruit 6 x 330 ml
1.43€/L
 
2.83€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Soda Lemon Soda Refreshment Sleek 6 x 330 ml
1.44€/L
 
2.86€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Soda Soft Drink 4 x 500 ml
1.44€/L
 
2.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Pink Grapefruit 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Soda Soft Drink 500 ml
1.46€/L
 
0.73€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Soda Lemon Soft Drink 5 x 330 ml + 1 Free
1.52€/L
 
3.00€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Soda Soft Drink 330 ml
1.55€/L
 
0.51€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Mango Passfruit 4 x 330 ml
1.57€/L
 
2.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pineapple Lime Mint 4 x 330 ml
1.57€/L
 
2.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Pink Grapefruit Soft drink 6 x 330 ml
1.59€/L
 
3.15€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soda Water 330 ml
1.61€/L
 
0.53€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soda Water 6 x 330 ml
1.61€/L
 
3.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Pink Grapefruit soft drink 6 x 330 ml
1.61€/L
 
3.19€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Tonic Soft Drink 5 x 330 ml + 1 Free
1.64€/L
 
3.25€
 
Add
 

IVI
Ivi Soda Soda Sleek 330 ml
1.85€/L
 
0.61€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Soda Soda Soft drink 330 ml
1.88€/L
 
0.62€
 
Add
 

IVI
Ivi Soda Lemon Soda Refreshment Sleek 330 ml
2.06€/L
 
0.68€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Mango Passfruit 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pink Grapefruit & Sanguine 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pineapple Lime Mint 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Lemon Soda Soft Drink 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

IVI
Ivi Pink Grapefruit Soft drink 330 ml
2.27€/L
 
0.75€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Tonic Soft Drink 330 ml
2.30€/L
 
0.76€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Soft drink Pink Grapefruit 330 ml
2.30€/L
 
0.76€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Soda Zero Sugar 6 x 330 ml
2.30€/L
 
4.56€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Soda Zero Sugar 330 ml
2.33€/L
 
0.77€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Bitter Lemon 4 x 330 ml
2.36€/L
 
3.12€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Ginger Ale Soft Drink 4 x 330 ml
2.36€/L
 
3.12€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Mojito soft drink 4 x 330 ml
2.36€/L
 
3.12€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Bitter Lemon 330 ml
2.39€/L
 
0.79€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Ginger Ale 330 ml
2.39€/L
 
0.79€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Mojito Soft Drink 330 ml
2.39€/L
 
0.79€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Indian Tonic Soft Drink 6 x 330 ml
2.39€/L
 
4.74€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved