Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Milk Chocolate

81 products
Labels:
Brands:
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SNICKERS
Snickers Chocolate 3 x 50 gr
19.20€/kg 14.40€/kg
2.88€
2.16€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Chocolate Bites With Mabel Liqueur Cherry 260 gr
18.08€/kg 14.46€/kg
4.70€
3.76€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRUNCH
Crunch Milk Chocolate Gluten Free 100 gr
21.80€/kg 15.30€/kg
2.18€
1.53€
 
Add
 
-30%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CRUNCH
Crunch Chocolate White Gluten Free 100 gr
21.80€/kg 15.30€/kg
2.18€
1.53€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SNICKERS
Snickers Chocolate 2 x 40 gr
20.50€/kg 15.38€/kg
1.64€
1.23€
 
Add
 
-36%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MARS
Mars Classic Chocolate 51 gr
24.31€/kg 15.49€/kg
1.24€
0.79€
 
Add
 
-36%
Hot Suggestions Hot Suggestions

SNICKERS
Snickers Chocolate 50 gr
24.80€/kg 15.80€/kg
1.24€
0.79€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Nuts Milk Chocolate with Whole Almond 100 gr
24.50€/kg 15.90€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Nuts Milk Chocolate with Whole Hazelnut 100 gr
24.50€/kg 15.90€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KIT KAT
Kit Kat Chocolate With Salted Caramel 99 gr
24.04€/kg 16.87€/kg
2.38€
1.67€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KIT KAT
Kit Kat Chocolate With Hazelnut 99 gr
24.04€/kg 16.87€/kg
2.38€
1.67€
 
Add
 
-30%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KIT KAT
Kit Kat Chocolate Cookie Dough 99 gr
24.04€/kg 16.87€/kg
2.38€
1.67€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Hazelnut Chocolate 200 gr
21.20€/kg 16.95€/kg
4.24€
3.39€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Milk Chocolate 3 x 85 gr
26.67€/kg 17.33€/kg
6.80€
4.42€
 
Add
 
-25%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MARS
Mars Chocolate Twin Pack 2 x 35 gr
23.43€/kg 17.57€/kg
1.64€
1.23€
 
Add
 
-35%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LACTA
Lacta Milk Chocolate 85 gr
28.82€/kg 18.71€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 100 gr
24.10€/kg 19.30€/kg
2.41€
1.93€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Hazelnut Chocolate 100 gr
24.10€/kg 19.30€/kg
2.41€
1.93€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 3 x 70 gr
25.67€/kg 21.81€/kg
5.39€
4.58€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 70 gr
27.43€/kg 22.00€/kg
1.92€
1.54€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Hazelnut Chocolate 70 gr
27.43€/kg 22.00€/kg
1.92€
1.54€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILK
Milka Lila Pause Chocolate Strawberry 34 gr
30.29€/kg 24.12€/kg
1.03€
0.82€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

KINDER
Kinder Surprise Gluten Free Chocolate Egg 20 gr
70.00€/kg 56.00€/kg
1.40€
1.12€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SNICKERS
Snickers Chocolate Bar Super+1 112.5 gr
13.66€/kg
 
1.53€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAVLIDIS
Pavlidis 3 Bit Chocolate bar 65 gr
13.85€/kg
 
0.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILK
Milka Chocolate Strawberry 100 gr
14.60€/kg
 
1.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 200 gr
15.50€/kg
 
3.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILK
Milka Chocolate Oreo Cookies 100 gr
15.80€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILK
Milka Milk Chocolate With White Chocolate 90 gr
16.22€/kg
 
1.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILK
Milka Milk Chocolate 90 gr
16.22€/kg
 
1.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MILK
Milka Chocolate With Whole Hazelnuts 95 gr
16.63€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAVLIDIS
Pavlidis Kiss Milk Chocolate with Strawberry Filling 27,5 gr
17.04€/kg
 
0.46€
 
Add
 

ION
ION Amigdalou Milk Chocolate 270 gr
18.15€/kg
 
4.90€
 
Add
 

KINDER
Kinder Chocolate Filled Milk Chocolate Gluten Free 16 Pieces 200 gr
18.70€/kg
 
3.74€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Break Milk Chocolate With Biscuit Speculoos 100 gr
19.20€/kg
 
1.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Break Milk Chocolate With Strawberry & Biscuit 100 gr
19.20€/kg
 
1.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Break Chocolate With Bougatsa Flavour 100 gr
19.20€/kg
 
1.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Milk Chocolate 100 gr
19.30€/kg
 
1.93€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

KINDER
Kinder Chocolate Milk Chocolate Filled Gluten Free 8 Pieces 100 gr
19.80€/kg
 
1.98€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved