Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Candies

72 products
Labels:
Brands:
-25%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPIC
Olympic Gelo Jelly Candies Vegan Gluten Free 450 gr
8.84€/kg 6.62€/kg
3.98€
2.98€
 
Add
 
-21%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVDAS
Lavdas Jelly Pops Candies With Fruit Juice 350 gr
9.66€/kg 7.66€/kg
3.38€
2.68€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WERTHERS
Werthers Original Candies Creamy Filling 135 gr
15.41€/kg 12.30€/kg
2.08€
1.66€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

LAVDAS
Lavdas Candies Mastic Drops Sugar Free 150 gr
19.00€/kg 15.67€/kg
2.85€
2.35€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WERTHERS
Werthers Original Butter Candies 50 gr
23.00€/kg 18.40€/kg
1.15€
0.92€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

WERTHERS
Werthers Original Cream Candies Sugar Free 42 gr
38.10€/kg 30.48€/kg
1.60€
1.28€
 
Add
 

FRUITIES
Fruities Jelly With Various Fruits 400 gr
5.50€/kg
 
2.20€
 
Add
 

FRUITIES
Fruities Jelly With Various Fruits 350 gr
6.29€/kg
 
2.20€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Jellies With Fruit Flavours 250 gr
7.08€/kg
 
1.77€
 
Add
 

GREEK RECIPES
Greek Recipes Discover Candies 200 gr
9.60€/kg
 
1.92€
 
Add
 

GREEK RECIPES
Greek Recipes Discover Ouzo Candies 200 gr
9.60€/kg
 
1.92€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Happy Cherries 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Happy Cola gummi bears 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Star Mix Jelly 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Worms 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Golden Teddy Bears Fruit Flavours 200 gr
11.70€/kg
 
2.34€
 
Add
 

CRETAN BEAUTY
Cretan Beauty Candies In Various Flavors 150 gr
12.33€/kg
 
1.85€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Berries 175 gr
12.57€/kg
 
2.20€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Gum On Jelly Beans 90 gr
12.89€/kg
 
1.16€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Gummies Fresh Cola 175 gr
13.37€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Jelly Tropifrutti 175 gr
13.37€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Strawberry Erdbeeren Jelly 175 gr
13.37€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Gummies Goldbears Sour 100 gr
14.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Frizzi Mix Jelly 100 gr
14.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Golden Teddy Bears 100 gr
14.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Gum On Jellies Sour Mix Las Vegas 80 gr
14.50€/kg
 
1.16€
 
Add
 
Vegan Vegan

HARIBO
Haribo Pasta Fruit Vegan 160 gr
14.63€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Watermelon Jelly 160 gr
14.63€/kg
 
2.34€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Mallow Mania Jelly 175 gr
16.17€/kg
 
2.83€
 
Add
 

HARIBO
Haribo S'ghetti Fizz Gummies 85 gr
16.47€/kg
 
1.40€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Miami Fizz Jelly 85 gr
16.47€/kg
 
1.40€
 
Add
 

CHUPA CHUPS
Chupa Chups Jelly Beans Mads Fruits 115 gr
17.22€/kg
 
1.98€
 
Add
 

CHUPA CHUPS
Chupa Chups Jelly Beans Mads Berries 115 gr
17.22€/kg
 
1.98€
 
Add
 

HARIBO
Haribo Candy Mao Mix 135 gr
17.33€/kg
 
2.34€
 
Add
 
Vegan Vegan

SKITTLES
Skittles Crazy Sours Fruit Flavoured Candies Vegan 136 gr
17.50€/kg
 
2.38€
 
Add
 
Vegan Vegan

SKITTLES
Skittles Fruits Fruit Flavoured Candies Vegan 136 gr
17.50€/kg
 
2.38€
 
Add
 

CHUPA CHUPS
Chupa Chups Candies Strawberry Sour Belts 8 Pieces 58 gr
20.69€/kg
 
1.20€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Zero Cherry Candies Stick 52 gr
21.73€/kg
 
1.13€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Zero Mint Candies Stick 52 gr
21.73€/kg
 
1.13€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved