Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Cubes & Zones

30 products
Labels:
Brands:

MAGGI
Maggi Chicken Stock Cubes 18 x 10 gr
16.00€/kg
 
2.88€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Vegetable Stock Cubes 18 x 10 gr
16.00€/kg
 
2.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Beef Broth Cubes 12 x 10 gr
16.67€/kg
 
2.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Pasta Cubes 12 x 10 gr
16.67€/kg
 
2.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Chicken Broth Cubes 12 x 10 gr
16.67€/kg
 
2.00€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Vegetable Broth Cubes Vegan 12 x 10 gr
16.67€/kg
 
2.00€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Stock Cubes For Pasta 12 x 10 gr
18.17€/kg
 
2.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Cubes Beef Cubes With Less Salt 12 Pieces 109 gr
18.35€/kg
 
2.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Chicken Broth Cubes With Less Salt 12 Pieces 109 gr
18.35€/kg
 
2.00€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Vegetable Cubes With Less Salt Vegan 12 Pieces 109 gr
18.35€/kg
 
2.00€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Beef Broth In Cubes 12 x 10 gr
18.83€/kg
 
2.26€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Chicken Stock Cubes 12 x 10 gr
18.83€/kg
 
2.26€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Vegetable Stock Cubes 12 x 10 gr
18.83€/kg
 
2.26€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Deliciousness Vegetables & Spices In Powder 130 gr
19.38€/kg
 
2.52€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Cubes Beef Broth 6 x 10 gr
19.67€/kg
 
1.18€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Chicken Stock Cubes 6 x 10 gr
19.67€/kg
 
1.18€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Vegetable Stock Cubes 6 x 10 gr
19.67€/kg
 
1.18€
 
Add
 

KNORR
Knorr Beef Broth Cubes 24 x 10 gr
19.71€/kg
 
4.73€
 
Add
 

KNORR
Knorr Chicken Broth Cubes 24 x 10 gr
19.71€/kg
 
4.73€
 
Add
 
Vegan Vegan

KNORR
Knorr Vegetable Cubes Vegan 24 x 10 gr
19.71€/kg
 
4.73€
 
Add
 
Vegan Vegan

KNORR
Knorr Extra Taste Vegetable Broth Vegan 130 gr
20.92€/kg
 
2.72€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Chicken Broth With Less Salt 80 gr
21.88€/kg
 
1.75€
 
Add
 

MAGGI
Maggi Vegetable Stock Less Salt 80 gr
21.88€/kg
 
1.75€
 
Add
 

KNORR
Knorr Extra Flavour Zome for Meat 124 gr
22.02€/kg
 
2.73€
 
Add
 

KNORR
Knorr Beef Broth Cubes 6 x 10 gr
22.50€/kg
 
1.35€
 
Add
 

KNORR
Knorr Chicken Broth Cubes 6 x 10 gr
22.50€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Vegan Vegan

KNORR
Knorr Vegetable Broth Cubes Vegan 6 x 10 gr
22.50€/kg
 
1.35€
 
Add
 

KNORR
Knorr Extra Flavour Chicken Broth 80 gr
34.13€/kg
 
2.73€
 
Add
 
Biological Biological

KNORR
Knorr Chicken Broth Cubes Organic 60 gr
39.00€/kg
 
2.34€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan

KNORR
Knorr Vegetable Broth Cubes Organic Vegan 60 gr
39.00€/kg
 
2.34€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved