Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Mashed potatoes

6 products
Labels:
Brands:
-13%
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

MOUSLINE
Mousline Mashed Potatoes Gluten Free 125 gr
11.92€/kg 10.32€/kg
1.49€
1.29€
 
Add
 
Vegan Vegan

JOTIS
Jotis Mashed Potatoes Vegan 2 x 125 gr
9.84€/kg
 
2.46€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

MOUSLINE
Mousline Mashed Potatoes Gluten Free 2 x 125 gr
11.44€/kg
 
2.86€
 
Add
 

KNORR
Knorr Mashed Potatoes With Milk 291 gr
13.13€/kg
 
3.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

KNORR
Knorr Gluten Free Mashed Potatoes 250 gr
14.00€/kg
 
3.50€
 
Add
 
Vegan Vegan

JOTIS
Jotis Mashed Potatoes With Sweet Potato & Carrot Vegan 125 gr
20.80€/kg
 
2.60€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved