Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Pasta & Rice

8 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Egg Noodles 300 gr
8.57€/kg 6.87€/kg
2.57€
2.06€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Vegan 5 x 75 gr
8.67€/kg 6.93€/kg
3.25€
2.60€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Stir Fry Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Flat Rice Noodles Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice For Sushi Vegan 500 gr
6.90€/kg
 
3.45€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Grilled Shrimp & Vegetables Flavour Vegan 85 gr
18.24€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Beef & Pepper Vegan 85 gr
18.24€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Chicken & Onion Vegan 85 gr
18.24€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved