Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Room Aromatics

39 products
Labels:
Brands:
-27%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Air Freshener Refill Festive Honey & Chocolate 269 ml
30.86€/L 22.53€/L
8.30€
6.06€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Reed Diffuser Air Freshener With Stick Romantic Vanilla Blossom 50 ml
129.60€/L 103.60€/L
6.48€
5.18€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Reed Diffuser Air Freshener With Stick Sensual Sandalwood & Jasmine 50 ml
129.60€/L 103.60€/L
6.48€
5.18€
 
Add
 
-26%
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Electric Scented Oil Αρωματικό Air Freshener Refill Festive Honey & Chocolate 20 ml
325.00€/L 240.50€/L
6.50€
4.81€
 
Add
 

AIRWICK
Airwick Small Space Stick-Up Perfume 2 Pieces
3.49€/pc.
 
6.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AIRWICK
Airwick Essential Oils Room Fragrance Electric Appliance & Pump Vanilla & White Tea Flowers 19 ml
4.49€/pc.
 
4.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AIRWICK
Airwick Essential Oils Room Scenting Set Automatic Device & Vanilla & Orchid 250 ml
5.61€/pc.
 
5.61€
 
Add
 

GLADE
Glade Touch & Fresh Room Scenting Device Set Lavender 10 ml
5.78€/pc.
 
5.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Electric Scented Oil Perfumed Room Fragrance Set Romantic Vanilla Blossom 20 ml
5.99€/pc.
 
5.99€
 
Add
 

GLADE
Glade Sense & Spray Room Fragrance Device Set Sandalwood & Jasmine
6.98€/pc.
 
6.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Air Freshener Set Tranquil Lavender & Aloe 269 ml
7.03€/pc.
 
7.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Perfume Set Relax Zen Device
7.48€/pc.
 
7.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Fragrance Appliance Set Sandalwood & Jasmine
7.48€/pc.
 
7.48€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Air Freshener Spray Refreshing Air 300 ml
16.50€/L
 
4.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Perfume Sandalwood & Jasmine 2 x 269 ml
17.03€/L
 
9.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Air Freshener Refill Romantic Vanilla Blossom 2 x 269 ml
17.03€/L
 
9.16€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Air Freshener Spray Fresh Lemon 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Air Freshener Spray Tranquil Lavender & Aloe 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Ocean Adventure 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Room Fragrance Vanilla Blossom 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Perfume Automatic Spray Relax Zen 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Fragrance Refill Pure Clean Linen 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Perfume Refill Tranquil Lavender & Aloe 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Scented Perfume Automatic Spray Romantic Vanilla Blossom 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Perfume Automatic Spray Sandalwood & Jasmine 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 

BOTANICA
Botanica Aromatic Sticks Vanilla & Himalayan Magnolia 80 ml
132.25€/L
 
10.58€
 
Add
 

BOTANICA
Botanica Aromatic Sticks Caribbean Vetiver & Sandalwood 80 ml
132.25€/L
 
10.58€
 
Add
 

GLADE
Glade Moment Of Zen Lavender & Sandalwood 80 ml
140.00€/L
 
11.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AIRWICK
Airwick Essential Room Scented Electric Appliance Fragrance Vanilla & White Tea Flowers 19 ml
188.95€/L
 
3.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AIRWICK
Airwick Essential Oils Essential Room Fragrance Electric Air Freshener Lavender 19 ml
188.95€/L
 
3.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Scented Oil Room Fragrance Romantic Vanilla Blossom 20 ml
217.50€/L
 
4.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Scented Oil Room Fragrance Romantic Sandalwood & Jasmine 20 ml
240.50€/L
 
4.81€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AIRWICK
Airwick Essential Mist Perfume Diffusion Device Room Perfume Vanilla 20 ml
254.00€/L
 
5.08€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AIRWICK
Airwick Essential Mist Perfume Diffusion Airwick Essential Mist Perfume Diffusion Device Room Fragrance Peony & Jasmine 20 ml
254.00€/L
 
5.08€
 
Add
 

AIRWICK
Airwick Essential Mist Room Fragrance Diffuser & Refill Vanilla 20 ml
449.00€/L
 
8.98€
 
Add
 

GLADE
Glade Touch & Fresh Room Fragrance Spare Ocean Adventure 10 ml
478.00€/L
 
4.78€
 
Add
 

GLADE
Glade Touch & Fresh Air Freshener Refill Romantic Vanilla Blossom 10 ml
478.00€/L
 
4.78€
 
Add
 

GLADE
Glade Touch & Fresh Air Freshener Tranquil Lavender & Aloe 10 ml
478.00€/L
 
4.78€
 
Add
 

GLADE
Glade Touch & Fresh Room Fragrance Sandalwood & Jasmine 10 ml
478.00€/L
 
4.78€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved