Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Edam

4 products
Labels:
Brands:

 
Edam 40% Imported Edam cheese Loaf
5.75€/kg
 
1.44€/250gr
10 slices approx. 250 gr
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
German Edam Sliced Cheese 350 gr
6.57€/kg
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
German Edam Grated Cheese 400 gr
6.63€/kg
 
2.65€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Edam cheese In Slices 200 gr
9.75€/kg
 
1.95€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved