Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Parmesan & Pecorino

11 products
Labels:
Brands:
-10%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZANETTI
Zanetti Grana Padano Cheese Flakes PDO 100 gr
28.00€/kg 25.20€/kg
2.80€
2.52€
 
Add
 

 
Grana Padano cheese
17.60€/kg
 
4.40€/250gr
 
Select
 

 
Pecorino Romano Bianco Cheese PDO
18.45€/kg
 
4.61€/250gr
 
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZANETTI
Zanetti Grana Padano Grated Cheese PDO 100 gr
23.80€/kg
 
2.38€
 
Add
 

GRANAROLO
Granarolo Cheese Grana Padano PDO 200 gr
27.30€/kg
 
5.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZANETTI
Zanetti Parmigiano Reggiano Grated Cheese PDO 100 gr
28.30€/kg
 
2.83€
 
Add
 

MONNALISA
Monnalisa Pecorino Cheese With Pepper
29.95€/kg
 
7.49€/250gr
 
Add
 

MAASDAMM
Parmigiano Reggiano Cheese PDO
30.45€/kg
 
7.61€/250gr
 
Select
 

MONNALISA
Monnalisa Pecorino Cheese With Chilli Flakes
32.58€/kg
 
8.15€/250gr
 
Add
 

GRANAROLO
Granarolo Cheese Parmigiano Reggiano PDO 200 gr
35.25€/kg
 
7.05€
 
Add
 

 
Pecorino Sheep Cheese With Almond
43.30€/kg
 
10.83€/250gr
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved