Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Pickles

5 products
Labels:
Brands:
Vegan Vegan

EDEM
Edem Medium Gherkins In Brine Vegan 410 gr
9.51€/kg
 
3.90€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Roasted Red Peppers In Brine Vegan 350 gr
11.37€/kg
 
3.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Peppers In Brine Vegan 170 gr
15.53€/kg
 
2.64€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Medium Gherkins In Brine Vegan 185 gr
16.11€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Caper Buds Vegan 60 gr
41.33€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved