Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Price Reduction

446 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SANILAC
Sanilac Milk N1 1st Infant Age 0-6 Months In Powder 400 gr
29.95€/kg
 
11.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

IFANTIS
Ifantis Smoked Turkey Fillet 8 Simple Ingredients Gluten Free 100 gr
30.80€/kg
 
3.08€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MALTESERS
Maltesers Teasers Chocolate Bar 35 gr
31.43€/kg
 
1.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JACOBS
Jacobs Flavours Filter Coffee Vanilla 250 gr
32.64€/kg
 
8.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JACOBS
Jacobs Flavours Filter Coffee Caramel 250 gr
32.64€/kg
 
8.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JACOBS
Jacobs Flavours Filter Coffee Caramelized Almond 250 gr
32.64€/kg
 
8.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JACOBS
Jacobs Flavours Filter Coffee Hazelnut 250 gr
32.64€/kg
 
8.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SENSODYNE
Sensodyne Extra Fresh Toothpaste 75 ml
32.67€/L
 
2.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Chocolate Toy Egg 20 gr
37.00€/kg
 
0.74€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Chocolate Toy Eggs 3 x 20 gr
37.33€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SENSODYNE
Sensodyne Complete Protection Cool Mint Toothpaste 75 ml
40.00€/L
 
3.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PARODONTAX
Parodontax Complete Protection Whitening Toothpaste 75 ml
42.13€/L
 
3.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AXE
Axe Deodorant Roll On Africa 50 ml
53.80€/L
 
2.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AXE
Axe Deodorant Roll On Dark Temptation 50 ml
53.80€/L
 
2.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ORAL B
Oral B Pro 3D White Toothpaste Clinical Intensive Whitening 75 ml
57.87€/L
 
4.34€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee Shaker 3 gr
136.67€/kg
 
0.41€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

NIVEA
Nivea Cellular Filler Day Cream SPF15 50 ml
196.00€/L
 
9.80€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved