Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

AGROKIPOS XALVATZI

3 products
Labels:

AGROKIPOS XALVATZI
Agrokipos Halvatzi Pumpkin Steamed Greek 400 gr
6.88€/kg
 
2.75€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Price Reduction Price Reduction

AGROKIPOS XALVATZI
Agrokipos Halvatzi Peach Fruit Salad Gluten Free 400 gr
9.85€/kg
 
3.94€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Price Reduction Price Reduction

AGROKIPOS XALVATZI
Agrokipos Halvatzi Fruit Salad Tropical Fruit Gluten Free 400 gr
9.85€/kg
 
3.94€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved