Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

ALOMA

6 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions

ALOMA
Aloma Ice cream Biscottino 477 gr 900 ml
5.66€/kg
 
2.70€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Vanilla Ice Cream with Caramel Syrup 461 gr 900 ml
8.46€/kg
 
3.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Vanilla Cocoa & Strawberry Ice Cream 433 gr 900 ml
9.01€/kg
 
3.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Cocoa Ice Cream Cocoa Biscuit Hazelnut 433 gr 900 ml
9.01€/kg
 
3.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Ice Cream Brownie Stracciatella 487 gr 900 ml
10.06€/kg
 
4.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Ice cream Profiterole 485 gr 900 ml
10.10€/kg
 
4.90€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved