Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

YIAYIAS TASTES

4 products
Labels:
Hot Suggestions Hot Suggestions

YIAYIAS TASTES
Yiayias Tastes Cretan Raisin Sultanina 170 gr
11.53€/kg
 
1.96€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

YIAYIAS TASTES
Yiayias Tastes Petimezi 250 ml
19.56€/L
 
4.89€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

YIAYIAS TASTES
Yiayias Tastes Vine Leaves Of Crete 200 gr
22.25€/kg
 
4.45€
 
Add
 

YIAYIAS TASTES
Yiayias Tastes Bulbs Of Crete 190 - 210 gr
43.50€/kg
 
4.35€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved