Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

GERBER

13 products
Labels:
Gluten free Gluten free

GERBER
Gerber Baby Fruit Puree Apple Apricot & Banana 5+ Months Gluten Free 2 x 125 gr
10.00€/kg
 
2.50€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

GERBER
Gerber Baby Meal Chicken With Vegetables 7+ Months Gluten Free 190 gr
13.05€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

GERBER
Gerber Baby Meal Beef With Vegetables 6+ Months Gluten Free 190 gr
13.16€/kg
 
2.50€
 
Add
 

GERBER
Gerber Fruit Purees With Oat Apple And Peach For 6+ Months No Added Sugar 110 gr
18.00€/kg
 
1.98€
 
Add
 

GERBER
Gerber Delicious Biscuits 12+ Months 180 gr
18.22€/kg
 
3.28€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Biological Biological

GERBER
Gerber Ready-To Eat Baby Meal Sweet Potato With Vegetables & Chicken 10+ Months Organic Gluten Free 190 g
22.00€/kg
 
4.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Biological Biological

GERBER
Gerber Ready Made Baby Meal Vegetables & Beef 6+ Months Organic Gluten Free 190 gr
22.00€/kg
 
4.18€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

GERBER
Gerber Grain & Grow Cream With Wheat & Oats Biscuit Flavor 6+ Months Organic 200 gr
22.25€/kg
 
4.45€
 
Add
 
Biological Biological

GERBER
Gerber Grain & Grow Cream With Wheat & Oats Vanilla Flavored 6+ Months Organic 200 gr
23.80€/kg
 
4.76€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Biological Biological

GERBER
Gerber Fruit Puree with Apple Banana Blueberry & Blackberry 6+ Months Organic Gluten Free 90 gr
28.11€/kg
 
2.53€
 
Add
 
Biological Biological

GERBER
Gerber Carrot Cracker Organic 12+ Months 100 gr
30.70€/kg
 
3.07€
 
Add
 
Biological Biological

GERBER
Gerber Grain & Grow Carrot & Tomato 10+ Months Organic 35 gr
77.14€/kg
 
2.70€
 
Add
 
Biological Biological

GERBER
Gerber Grain & Grow Cereal Bags Banana & Raspberry 8+ Months Organic 35 gr
77.14€/kg
 
2.70€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved