Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HEINZ

22 products
Labels:
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Baked Beans Gluten Free 415 gr
3.11€/kg
 
1.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Squeezy 570 gr
4.26€/kg
 
2.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Top Down 910 gr
4.47€/kg
 
4.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Top Down 700 gr
4.63€/kg
 
3.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Mayonnaise Seriously Good 480 ml
4.87€/L
 
2.34€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Squeezy 342 gr
4.94€/kg
 
1.69€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Organic Vegan 580 gr
4.97€/kg
 
2.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz New York Deli Style Mustard Mild 445 gr
5.21€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Top Down 460 gr
5.28€/kg
 
2.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Mustard Mild Gluten Free 290 gr
5.55€/kg
 
1.61€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Zero Salt & Sugar Free Top Down 425 gr
5.72€/kg
 
2.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Top Down 250 gr
5.96€/kg
 
1.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup 50% Less Sugar & Salt Top Down 435 gr
6.05€/kg
 
2.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Mayonnaise Seriously Good 400 ml
6.15€/L
 
2.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Mayonnaise With Ketchup Top Down 415 ml
6.63€/L
 
2.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz New York Deli Style Mustard Mild 240 gr
6.75€/kg
 
1.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Mayonnaise Top Down 220 ml
6.77€/L
 
1.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Marinade Sauce Barbecue Top Down 400 ml
7.25€/L
 
2.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Mayonnaise Spicy 400 ml
8.30€/L
 
3.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Mayonnaise With Mustard Top Down 400 ml
8.30€/L
 
3.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Worcester Spicy Cooking Sauce 150 ml
12.00€/L
 
1.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Soya Sauce 150 ml
15.47€/L
 
2.32€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved