Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HEALTH & BEAUTY

1618 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

COLGATE
Colgate Toothpaste Total White Plaque 75 ml
26.53€/L
 
1.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PANTENE
Pantene Pro V Miracle 5 In 1 Heat Protection Spray 200 ml
26.95€/L
 
5.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

L'OREAL PARIS
L'oreal Paris Bright Reveal Facial Cleansing Soft Fading 150 ml
27.40€/L
 
4.11€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

L'OREAL PARIS
L'oreal Paris Revitalift Facial Cleansing Vitamine C 150 ml
27.40€/L
 
4.11€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

L'OREAL PARIS
L'oreal Paris Revitalift Filler Facial Cleansing Gel 150 ml
27.47€/L
 
4.12€
 
Add
 

NIVEA
Nivea Men Sensitive Shaving Cream 100 ml
28.00€/L
 
2.80€
 
Add
 

NIVEA
Nivea Men Shaving Cream Gentle 100 ml
28.00€/L
 
2.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

WELLAFLEX
Wellaflex Men Gel Hair Spray Full Boost 150 ml
28.13€/L
 
4.22€
 
Add
 

FRUCTIS
Fructis Method For Curls Shampoo 200 ml
28.40€/L
 
5.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COLGATE
Colgate Children's Toothpaste Strawberry Flavor 0-5 Years 50 ml
28.80€/L
 
1.44€
 
Add
 

NIVEA
Nivea Men Sensitive Shaving Gel 200 ml
28.90€/L
 
5.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLISS
Gliss Hair Cream Reflex Shine Treatment 150 ml
29.00€/L
 
4.35€
 
Add
 

NIVEA
Nivea Men Fresh Kick Shaving Gel 200 ml
29.00€/L
 
5.80€
 
Add
 

ORAL B
Oral B Toothpaste Protect & Clean 75 ml
29.33€/L
 
2.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SYOSS
Syoss Keratin Hairspray 75 ml
29.33€/L
 
2.20€
 
Add
 

BATISTE
Batiste Blush Dry Shampoo 200 ml
29.40€/L
 
5.88€
 
Add
 

BATISTE
Batiste Sensitive Scalp Dry Shampoo 200 ml
29.40€/L
 
5.88€
 
Add
 

BATISTE
Batiste Fresh Dry Shampoo 200 ml
29.40€/L
 
5.88€
 
Add
 

BATISTE
Batiste Heavenly Volume Dry Shampoo 200 ml
29.40€/L
 
5.88€
 
Add
 

BATISTE
Batiste Brunette Dry Shampoo 200 ml
29.40€/L
 
5.88€
 
Add
 

BATISTE
Batiste Original Dry Shampoo 200 ml
29.40€/L
 
5.88€
 
Add
 

GARNIER
Garnier Skin Active Two-Phase Micellaire All in 1 Make-up remover 100 ml
29.50€/L
 
2.95€
 
Add
 

GARNIER
Garnier Water Make-up Remover Micellaire 100 ml
29.50€/L
 
2.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CARROTEN
Carroten Water Facial Spray 150 ml
29.80€/L
 
4.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COLGATE
Colgate Toothpaste Max White Charcoal 75 ml
30.67€/L
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COLGATE
Colgate Toothpaste Max White Purple Reveal 75 ml
30.67€/L
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

L'OREAL PARIS
L'oreal Paris Liquid Waterproof Eye & Lip Makeup Remover 125 ml
31.20€/L
 
3.90€
 
Add
 

VEET
Veet Pure Hair Removal Cream For Sensitive Skin 400 ml
31.20€/L
 
12.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PIZ BUIN
Piz Buin After Sun Tan Moisturizing Emulsion For Tan Enhancement 200 ml
31.35€/L
 
6.27€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VASELINE
Vaseline Flawless Glow Tone Serum 200 ml
32.05€/L
 
6.41€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VASELINE
Vaseline Body Cream Dewy Radiance 200 ml
32.05€/L
 
6.41€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CARROTEN
Carroten Coconut Dreams Body Fragrance Mist 200 ml
32.35€/L
 
6.47€
 
Add
 

FRUCTIS
Fructis Hair Conditioner Keratin Sleek 200 ml
32.40€/L
 
6.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SENSODYNE
Sensodyne Extra Fresh Toothpaste 75 ml
32.67€/L
 
2.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PIZ BUIN
Piz Buin After Sun Instant Relief Mist Lotion Spray 200 ml
32.75€/L
 
6.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PANTENE
Pantene Pro V Sunscreen Hair Spray Sunkiss Glow 200 ml
32.95€/L
 
6.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

L'OREAL PARIS
L'oreal Paris Revitalift Peeling Face Toner With Vitamin C 180 ml
33.00€/L
 
5.94€
 
Add
 
Vegan Vegan

GARNIER
Garnier Skin Naturals Facial Cleansing Gel Hyaluronic Aloe Vegan 200 ml
33.00€/L
 
6.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

B.U.
B.U. Deodorant Spray Jasmine Love 200 ml
33.05€/L
 
6.61€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved