Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Cookies & Snacks

26 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Pet Natura Snacks For Dogs Pigs Colored 10 Pieces 80 - 100 gr
0.10€/pc.
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Pet Natura Snacks For Dogs Poultry Crisps 10 Pieces 80 - 100 gr
20.20€/kg
 
2.02€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Bone Solid 2 Pieces 10 - 12 cm 45 gr
35.56€/kg
 
1.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 2+1 2+1

PET NATURA
Bone Sticks Solid 4 Pieces 11 - 13 cm 30 gr
73.33€/kg
 
2.20€
 
Add
 

SWEETIES
Sweeties Whole Prosciutto Bone 1 Piece
2.40€/pc.
 
2.40€
 
Add
 

GOLDEN DOG
Golden Dog Sausage For Dogs Beef 1 kg
3.70€/kg
 
3.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Biscrok Biscuits For Dogs Original 500 gr
4.64€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Markies Biscuits For Dogs Original 500 gr
4.78€/kg
 
2.39€
 
Add
 

BARRON
Barron Strips Snack For Dogs With Beef 200 gr
4.90€/kg
 
0.98€
 
Add
 

BARRON
Barron Dental Sticks Maxi Snack For Dogs No Added Sugar 270 gr
7.04€/kg
 
1.90€
 
Add
 

BARRON
Barron Dental Sticks Mini Snack For Dogs No Added Sugar 180 gr
7.50€/kg
 
1.35€
 
Add
 

FRISKIES
Friskies Shapes Biscuits For Dogs 400 gr
8.68€/kg
 
3.47€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Medium 28 Pieces 4 x 180 gr
9.15€/kg
 
6.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Tasty Minis Snack For Dogs With Cheese & Beef 140 gr
9.79€/kg
 
1.37€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Large 4 Pieces 154 gr
11.62€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Medium 5 Pieces 128 gr
13.98€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Rodeo Duos Snacks For Dogs With Chicken & Bacon 7 pieces 123 gr
14.55€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Rodeo Duos Snack For Dogs With Beef & Cheese 7 Pieces 123 gr
14.55€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Daily Fresh Dog Treats Medium 5 Pieces 128 gr
15.39€/kg
 
1.97€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Dentastix Snacks For Dogs Small 7 Pieces 110 gr
16.27€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Schmackos Dog Snacks Multi Mix 20 Τεμάχια 144 gr
16.60€/kg
 
2.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Rodeo Snack For Dogs With Beef 4 Pieces 70 gr
19.57€/kg
 
1.37€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEDIGREE
Pedigree Schmackos Dog Treats Multi Mix 5 Pieces 36 gr
24.72€/kg
 
0.89€
 
Add
 

FRISKIES
Friskies Picnic Snack For Dogs With Beef 5 Pieces 42 gr
24.76€/kg
 
1.04€
 
Add
 

BARRON
Barron Sticks Snacks For Dogs With Chicken 8 x 11 gr
26.14€/kg
 
2.30€
 
Add
 

DR. ZOO
Dr. Zoo Ice Cream For Dogs 50 gr
38.00€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved