Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

941 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

HELL
Hell Energy Drink Watermelon 250 ml
2.28€/L
 
0.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HELL
Hell Energy Drink Zero 250 ml
2.28€/L
 
0.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HELL
Hell Energy Drink Zero White Peach 250 ml
2.28€/L
 
0.57€
 
Add
 

FANTA
Fanta Lemonade Soft drink 500 ml
2.28€/L
 
1.14€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SPRITE
Sprite Lemon Lime Soft Drink 6 x 330 ml
2.28€/L
 
4.52€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Tonic Soft Drink 330 ml
2.30€/L
 
0.76€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Soft drink Pink Grapefruit 330 ml
2.30€/L
 
0.76€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FUZETEA
Fuzetea Ice Tea Tea With Passionfruit Sugar Free 500 ml
2.30€/L
 
1.15€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Soda Zero Sugar 6 x 330 ml
2.30€/L
 
4.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Minions Natural Juice Exotic 9 Fruits 250 ml
2.32€/L
 
0.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Peppa Pig Fruit Drink Strawberry Apple Grape 250 ml
2.32€/L
 
0.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Peppa Natural Juice Apple Orange Peach Apricot 250 ml
2.32€/L
 
0.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Pj Masks Natural Juice Apple Orange Pear 250 ml
2.32€/L
 
0.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Pj Masks Natural Juice Strawberry Apple Grape 250 ml
2.32€/L
 
0.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Scooby Doo Juice Natural 9 Fruits 250 ml
2.32€/L
 
0.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Scooby Doo Juice Natural Red Fruits 250 ml
2.32€/L
 
0.58€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Soda Zero Sugar 330 ml
2.33€/L
 
0.77€
 
Add
 

SOUROTI
Souroti Sparkling Water In Glass Bottle 750 ml
2.33€/L
 
1.75€
The price includes a bottle worth €0.35
Add
 

LIPTON
Lipton Ice Tea Cold Tea Green Lemon Green Tea Sugar Free 1.5 lt
2.33€/L
 
3.50€
 
Add
 

LIPTON
Lipton Ice Tea Peach Cold Tea Sugar Free 1,5 lt
2.33€/L
 
3.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LIPTON
Lipton Ice Tea Cold Tea Raspberry Sugar Free 500 ml
2.34€/L
 
1.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LIPTON
Lipton Ice Tea Lemon Cold Tea Sugar Free 500 ml
2.34€/L
 
1.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LIPTON
Lipton Ice Tea Cold Tea Green Lemon Tea Sugar Free 500 ml
2.34€/L
 
1.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LIPTON
Lipton Ice Tea Peach Cold Tea Sugar Free 500 ml
2.34€/L
 
1.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Ice Tea Peach 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Ice Tea Lemon 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Ice Tea Peach Zero 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Ice Tea Strawberry 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Tutti Fruiti & Apple 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Mojito Lemonade 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Pink Lemonade 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Tutti Fruity Watermelon 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Tutti Fruiti 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 

7 UP
7 Up Free Soft drink 330 ml
2.36€/L
 
0.78€
 
Add
 

SPRITE
Sprite Zero Soft Drink Lemon Lime 330 ml
2.36€/L
 
0.78€
 
Add
 

VITTEL
Vittel Natural Mineral Water 330 ml
2.36€/L
 
0.78€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Bitter Lemon 4 x 330 ml
2.36€/L
 
3.12€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Ginger Ale Soft Drink 4 x 330 ml
2.36€/L
 
3.12€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Mojito soft drink 4 x 330 ml
2.36€/L
 
3.12€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved