Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Mini Chocolates

26 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION 3 Flavours Chocolate chocolates Stuffed 198 gr
17.88€/kg 14.29€/kg
3.54€
2.83€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Noisetta Chocolate Pralines With Whole Hazelnut 440 gr
20.32€/kg 16.25€/kg
8.94€
7.15€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

ION
ION Noisetta Chocolate Parlines With Whole Hazelnut 220 gr
22.27€/kg 17.82€/kg
4.90€
3.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

LACTA
Lacta Mini Milk Chocolates 350 gr
15.89€/kg
 
5.56€
 
Add
 

MARS
Mars Minis Chocolates 275 gr
16.29€/kg
 
4.48€
 
Add
 

SNICKERS
Snickers Minis Chocolates 275 gr
16.29€/kg
 
4.48€
 
Add
 

TWIX
Twix Minis Chocolate 275 gr
16.29€/kg
 
4.48€
 
Add
 

M&M'S
M&M'S Milk Chocolate Candies With Peanuts 200 g
17.70€/kg
 
3.54€
 
Add
 

M&M'S
M&M'S Milk Chocolate Candies 200 g
17.70€/kg
 
3.54€
 
Add
 

SMARTIES
Smarties Mini Candy Beans Filled With Milk Chocolate 187 gr
17.86€/kg
 
3.34€
 
Add
 

MALTESERS
Maltesers Chocolate Bars 175 gr
21.03€/kg
 
3.68€
 
Add
 

ION
ION Mini Milk Chocolates 350 gr
22.17€/kg
 
7.76€
 
Add
 

ION
ION Amigdalou Mini Milk Chocolates 350 gr
22.17€/kg
 
7.76€
 
Add
 

M&M'S
M&M'S Milk Chocolate Bars 125 gr
22.24€/kg
 
2.78€
 
Add
 

M&M'S
M&M'S Milk Chocolate Bars With Peanut 125 gr
22.24€/kg
 
2.78€
 
Add
 

 
Celebrations Mini Chocolates 196 gr
22.35€/kg
 
4.38€
 
Add
 

M&M'S
M&M'S Chocolate Minis 115 gr
24.17€/kg
 
2.78€
 
Add
 

SMARTIES
Smarties Chocolate Candies Hexa Tube 3 x 34 gr
24.51€/kg
 
2.50€
 
Add
 

PAVLIDIS
Pavlidis Dark Chocolate Bars 350 g
25.09€/kg
 
8.78€
 
Add
 

TOFFIFEE
Toffifee Chocolates With Hazelnut And Caramel 125 gr
25.44€/kg
 
3.18€
 
Add
 

SMARTIES
Smarties Chocolate Candies 38 gr
25.79€/kg
 
0.98€
 
Add
 

MALTESERS
Maltesers Chocolate Candies Pouch 93 gr
28.82€/kg
 
2.68€
 
Add
 

FERRERO
Ferrero Rocher Chocolates 16 Pieces 200 gr
32.40€/kg
 
6.48€
 
Add
 

MALTESERS
Maltesers Chocolate Candies Pouch 37 gr
33.51€/kg
 
1.24€
 
Add
 

TOBLERONE
Toblerone Tiny Chocolate Mix 248 gr
36.90€/kg
 
9.15€
 
Add
 

PAVLIDIS
Pavlidis Dark Chocolate Bars with 70% Cocoa 170 gr
39.29€/kg
 
6.68€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved