Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Instant coffee

46 products
Labels:
Brands:
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Azera Coffee Espresso Sticks 12 x 3.5 gr
0.32€/pc. 0.25€/pc.
3.82€
3.06€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Azera Coffee Espresso 95 gr
76.84€/kg 61.47€/kg
7.30€
5.84€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Azera Coffee Espresso Decaffeine 95 gr
76.84€/kg 61.47€/kg
7.30€
5.84€
 
Add
 
-20%
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESCAFE
Nescafe Azera Coffee Espresso Intenso 90 gr
77.56€/kg 62.00€/kg
6.98€
5.58€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee Sticks 12 x 2 gr
0.20€/pc.
 
2.43€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Drink Cappuccino Gluten Free 10 x 14 gr
0.34€/pc.
 
3.38€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee Cappuccino Original 8 x 11.6 gr
0.35€/pc.
 
2.78€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Drink Cappuccino Decafeine 10 x 12.5 gr
0.36€/pc.
 
3.63€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee Cappuccino Choco Milka 8 x 15.8 gr
0.37€/pc.
 
2.98€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee Cappuccino Dubai Chocolate Style 8 x 15 gr
0.37€/pc.
 
2.98€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Coffee Caramel Latte 8 x 17 gr
0.44€/pc.
 
3.48€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Mocha 8 x 17 gr
0.44€/pc.
 
3.48€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Vanilia Latte 8 x 17 gr
0.44€/pc.
 
3.48€
 
Add
 

MAMASCAFE
Mamascafe Frappe Coffee In Shaker
0.48€/pc.
 
0.48€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Iced Latte Salted Caramel 7 x 14.5 gr
0.50€/pc.
 
3.48€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Instant Coffee Vanilla Cookie 7 x 19.5 gr
0.50€/pc.
 
3.48€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Mocha Instant Coffee Drink 7 x 21 gr
0.50€/pc.
 
3.50€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Iced Cappucino Original 7 x 15.5 gr
0.50€/pc.
 
3.50€
 
Add
 

MAMASCAFE
Mamascafe Freddo Espresso Coffee In Shaker
0.93€/pc.
 
0.93€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee Cappuccino Original 290 gr
19.93€/kg
 
5.78€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

NESCAFE
Nescafe Gold Coffee Cappuccino Sweet Gluten Free 250 gr
21.92€/kg
 
5.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COFFEE ISLAND
Coffee Island Instant Coffee Classic 100 gr
33.70€/kg
 
3.37€
 
Add
 

L'OR
L'or Coffee Espresso Destinations Capri Coffee Beans 450 gr
35.44€/kg
 
15.95€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee 700 gr
40.86€/kg
 
28.60€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee 1.1 Kg
42.55€/kg
 
46.80€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee 200 gr
44.25€/kg
 
8.85€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee 100 gr
54.30€/kg
 
5.43€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Rich Caramel Instant Coffee With Caramel Flavour 95 gr
57.68€/kg
 
5.48€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Smooth Hazelnut Instant Hazelnut Flavoured Coffee 95 gr
57.68€/kg
 
5.48€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee Decafeine 100 gr
58.50€/kg
 
5.85€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee 50 gr
59.00€/kg
 
2.95€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee Gold 200 gr
62.75€/kg
 
12.55€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee 100 gr
65.80€/kg
 
6.58€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee Gold 95 gr
66.11€/kg
 
6.28€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Classic Instant Coffee Decafeine 50 gr
68.00€/kg
 
3.40€
 
Add
 

JACOBS
Jacobs Instant Coffee Espresso 95 gr
71.05€/kg
 
6.75€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Blend 95 gr
71.05€/kg
 
6.75€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Blend Decaffeine 95 gr
74.74€/kg
 
7.10€
 
Add
 

NESCAFE
Nescafe Gold Instant Coffee Blend 50 gr
75.60€/kg
 
3.78€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved