Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

A&G PAPER
A&G Paper Spiral B5 2 Subjects Hasquotes 60 Sheets
2.20€/pc.
 
2.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

A&G PAPER
A&G Paper Spiral B5 2 ColorYW themes 60 sheets
2.20€/pc.
 
2.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Porcelain mug 345 ml
2.20€/pc.
 
2.20€
 
Add
 

TAI
Tai Charcoal Grill 3 kg
2.23€/kg
 
6.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLOBUS
Globus Spiral Notebook A4 3 Subjects
2.25€/pc.
 
2.25€
 
Add
 

UHU
UHU Tape 25M
2.28€/pc.
 
2.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Insect Repellent Liquid Refill 120 Nights 2 x 50 ml
2.29€/pc.
 
4.58€
 
Add
 

RAID
Raid Dust Traps For Food 3 Pieces
2.29€/pc.
 
6.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Lunch Box Lunch Box
2.30€/pc.
 
2.30€
 
Add
 

 
Food Tupperware 2.6 lt
2.30€/pc.
 
2.30€
 
Add
 

 
Isothermal bag 51 x 49 cm
2.30€/pc.
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIC
Bic Gilbert pencils HB BL 10 pieces & Erasers 3 pieces
2.40€/pc.
 
2.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

A&G PAPER
A&G Paper Spiral A4 2 Themes Back 2 Black 60 sheets
2.40€/pc.
 
2.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Skylar Stoneware Brown Fruit Plate 20 cm
2.40€/pc.
 
2.40€
 
Add
 

BIC
Bic Lighter Ez Reach
2.40€/pc.
 
2.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Cik Gel Odorless Ant Trap 2 Pieces
2.42€/pc.
 
4.83€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp Fis Suco 3 Outlets N25
2.48€/pc.
 
2.48€
 
Add
 

TAI
Thai Kindling Natural Tinder 2 kg
2.49€/kg
 
4.98€
 
Add
 

GIFA
Gifa Mouse Trap 2 Pieces
2.49€/pc.
 
4.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STAMPA
Stampa Pocket Calculator
2.50€/pc.
 
2.50€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Disney Frozen & Marvel Spiderman Plasticine Set Of 2 Jars For Ages 3+ 228 g
2.50€/pc.
 
2.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MADRID
Madrid Food Knife Inox
2.50€/pc.
 
2.50€
 
Add
 

 
Incense set Megalochari
2.50€/pc.
 
2.50€
 
Add
 

MASTERLIGHT
Masterlight Led bulb Warm Light 4.9W E14
2.50€/pc.
 
2.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Mat Liverpool 40 χ 60 cm
2.50€/pc.
 
2.50€
 
Add
 

 
Fabric Storage Case 45 x 45 x 20 cm
2.50€/pc.
 
2.50€
 
Add
 

MULTY
Multy Svega N503
2.58€/pc.
 
2.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Spiral Notebook 3 Sections 90 Sheets
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Notebook Striped with Red Rubber 13 x 21 cm
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Notebook Striped with Black Rubber 13 x 21 cm
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Notebook Striped with Blue Rubber 13 x 21 cm
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Notebook Striped with Green Rubber 13 x 21 cm
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 

MATRIX
Food Container Rectangular Black With Transparent Lid 226 x 150 x 55 mm 3 Pieces
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 

COVER
Cover Shoe Shine Neutral 8 Color
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 

TESA
Tesa Transparent Packaging Tape 66 x 50 m
2.60€/pc.
 
2.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIC
Bic Flat Highlighter highlighter markers 4 pieces
2.63€/pc.
 
2.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp LED Bulb Warm White 11.1W 250V E27
2.63€/pc.
 
2.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp LED Bulb Cool White 11.1W 250V E27
2.63€/pc.
 
2.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

A&G PAPER
A&G Paper Spiral A4 2 Themes ColorYW 60 sheets
2.70€/pc.
 
2.70€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved