Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:

GLADE
Glade Aromatic Candle Honey & Chocolate 112 gr
48.66€/kg
 
5.45€
 
Add
 

GLADE
Glade Scented Candle Romantic Vanilla Blossom 112 gr
48.66€/kg
 
5.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AUTAN
Autan Insect Repellent Body Lotion Family Care 100 ml
49.10€/L
 
4.91€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AUTAN
Autan Insect Repellent Spray Family Care Soft 100 ml
49.10€/L
 
4.91€
 
Add
 

 
Magic Desk
49.80€/pc.
 
49.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IZZY
Izzy Air Fryer 1400W 5 lt
49.90€/pc.
 
49.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AUTAN
Autan Insect Repellent Body Spray Protection Plus 100 ml
50.90€/L
 
5.09€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AUTAN
Autan Insect Repellent Body Spray Multi Insect 100 ml
52.10€/L
 
5.21€
 
Add
 

TAI
Tai Insect Repellent Body Lotion Kids 10% 100 ml
54.00€/L
 
5.40€
 
Add
 

ANNA RISK
Anna Riska Velour Duvet Plus Size Duvet
55.00€/pc.
 
55.00€
 
Add
 

 
Dining Chair Velvet Grey 58 x 44 x 88 cm
55.00€/pc.
 
55.00€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 

 
Wooden Drawer Unit With 4 Drawers 34 x 25 x 78 cm
55.00€/pc.
 
55.00€
The product is delivered unassembled and comes with assembly instructions.
Products are delivered to the kerbside.
Add
 

 
Wooden Drawer Unit With 4 Drawers 40 x 29 x 73 cm
55.00€/pc.
 
55.00€
The product is delivered unassembled and comes with assembly instructions.
Products are delivered to the kerbside.
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Liquid Insect Repellent Refill 2 x 36 ml
55.42€/L
 
3.99€
 
Add
 

 
Open Wooden Wardrobe With Black Metal Frame 90 x 40 x 167 cm
58.00€/pc.
 
58.00€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Wooden table 120 x 80 x 75 cm
58.00€/pc.
 
58.00€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 

 
Folding Armchair Acacia Buffalo
58.90€/pc.
 
58.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Shoe Rack 3-Tier 60 x 24 x 141 cm
59.80€/pc.
 
59.80€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 

TAI
Tai Insect Repellent Body Lotion Family 20% 100 ml
62.20€/L
 
6.22€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BAYGON
Baygon Liquid Insect Repellent Anti-Insect 120 Nights 2 x 36 ml
62.36€/L
 
4.49€
 
Add
 

HLIOS
Hlios Incense Box 30 gr
62.67€/kg
 
1.88€
 
Add
 

HLIOS
Hlios Frankincense 30 gr
62.67€/kg
 
1.88€
 
Add
 

TAI
Tai Liquid New Insect Repellent Refill 3 Pieces 27 ml
63.95€/L
 
5.18€
 
Add
 

TAI
Tai Insect Repellent After Bite With Ammonia 15 ml
68.67€/L
 
1.03€
 
Add
 

TAI
Tai Insect Repellent After Bite With Menthol 15 ml
68.67€/L
 
1.03€
 
Add
 

CAMEL
Camel Shoe Paste Black 55 ml
70.55€/L
 
3.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEFAL
Tefal Speed Kettle Secure Trendy 8 lt
73.50€/pc.
 
73.50€
 
Add
 

PATTEX
Pattex Petrol Glue 50 gr
74.40€/kg
 
3.72€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AREON
Areon Reed Diffuser With Black Crystal Sticks 85 ml
74.47€/L
 
6.33€
 
Add
 

SINGER
Singer Vacuum Cleaner Active 600W
75.00€/pc.
 
75.00€
 
Add
 

 
Nightstand With 2 Drawers 46 x 55 x 40 cm
76.00€/pc.
 
76.00€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SINGER
Singer Espresso Machine Classic 20 Bar
78.00€/pc.
 
78.00€
 
Add
 

SINGER
Singer Ironing System 2400W
79.80€/pc.
 
79.80€
 
Add
 

AUTAN
Autan Insect Repellent Body Gel Junior 100 ml
81.00€/L
 
8.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BAYGON
Baygon Insect Repellent Liquid Lavender Anti-Insect 2 x 27 ml
81.85€/L
 
4.42€
 
Add
 

 
Captain Cook Charcoal Barbecue Grill 129 x 60 x 90
85.00€/pc.
 
85.00€
 
Add
 

 
Plastic wardrobe Double Brown 70 x 44 x 173 cm
85.00€/pc.
 
85.00€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 

AUTAN
Autan Max Insect Repellent Body Spray 100 ml
86.80€/L
 
8.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AREON
Areon Reed Diffuser With Vanilla Black Sticks 50 ml
87.60€/L
 
4.38€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved