Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Cheddar

7 products
Labels:
Brands:

ALDA
Alda Cheddar Cheese Loaf
9.60€/kg
 
2.40€/250gr
 
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KERRYGOLD
Kerrygold Cheddar Cheese Red 32% Loaf
10.96€/kg
 
2.74€/250gr
 
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ADORO
Adoro Sliced Cheddar Cheese for Burger 200 gr
11.25€/kg
 
2.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

LA VACHE QUI RIT
La Vache Qui Rit Cheddar Cheese 10 Slices 200 gr
12.65€/kg
 
2.53€
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Leader Cheddar Sliced Cheese 150 gr
14.27€/kg
 
2.14€
 
Add
 

CATHEDRAL
Cheddar cheese Cathedral Mature 200 gr
22.40€/kg
 
4.48€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved