Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Mozzarella & Miscellaneous Imported Cheeses

7 products
Labels:
Brands:

ROYAL
Royal Cheese Mozzarella 40% Loaf
6.80€/kg
 
1.70€/250gr
 
Select
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ARLA
Arla Cheese Mozzarella 40% Loaf
8.18€/kg
 
2.05€/250gr
10 slices approx. 250 gr
Select
 

DIROLLO
Dirollo Mozzarella Cheese 16% Loaf
9.95€/kg
 
2.49€/250gr
 
Select
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Cheese Mozzarella In Slices 200 gr
10.70€/kg
 
2.14€
 
Add
 

HELLENIC FARMS
Leader Mozzarella Grated Cheese 170 gr
12.00€/kg
 
2.04€
 
Add
 

ARLA
Arla Cheese Mozzarella Grated 200 gr
17.60€/kg
 
3.52€
 
Add
 

TRENTIN
Trentin Provolone Smoked Cheese
17.93€/kg
 
4.48€/250gr
 
Select
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved