Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Bread For Toast

48 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

KATSELIS
Katselis Traditional Sliced Multigrain Bread 500 gr
3.92€/kg
 
1.96€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Plus Wheat Toast Bread 325 gr
3.94€/kg
 
1.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

Kris Kris
Chris Chris Selection Toast Bread The Brown Brioche Wholemeal 350 gr
3.97€/kg
 
1.39€
 
Add
 

Kris Kris
Kris Kris Grain Toast with Rye 360 gr
4.03€/kg
 
1.45€
 
Add
 

KARAMOLEGOS
Karamolegos Kernel Rye Toast Bread 480 gr
4.04€/kg
 
1.94€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Wholemeal Toast Bread Vegan 325 gr
4.25€/kg
 
1.38€
 
Add
 

KARAMOLEGOS
Karamolegos Multigrain Toast Bread 340 gr
4.32€/kg
 
1.47€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Dikoko Wholemeal Toast Bread Vegan 500 gr
4.42€/kg
 
2.21€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

Kris Kris
Kris Kris Selection The Authentic Pinsa 250 gr
12.40€/kg
 
3.10€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved