Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Tortillas

25 products
Labels:
Brands:
-15%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Tortillas Classic 6 Pieces 360 gr
6.06€/kg 5.14€/kg
2.18€
1.85€
 
Add
 
-15%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Wholegrain Tortillas 6 Pieces 360 gr
6.44€/kg 5.47€/kg
2.32€
1.97€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

ALFA
Alfa Wholemeal Tortillas Vegan 6 Pieces 370 gr
5.81€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Wraps Original Tortillas 8 Pieces 320 gr
3.84€/kg
 
1.23€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Beloved Tortillas Large Wholemeal 6 Pieces 375 gr
3.89€/kg
 
1.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Beloved Tortillas Large 6 Pieces 375 gr
4.00€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Big Wraps Tortillas Original 6 Pieces 370 gr
4.19€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KARAMOLEGOS
Karamolegos Beloved High Protein Tortillas 6 Pieces 375 gr
4.19€/kg
 
1.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Wraps Multigrain Tortillas 6 Pieces 370 gr
5.00€/kg
 
1.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Big Wraps Tortillas Original 4 Pieces 245 gr
5.06€/kg
 
1.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL SABOR
El Sabor Wraps Tortillas Multigrain 370 gr
5.08€/kg
 
1.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Wrap Tortillas 6 Pieces 371 gr
5.18€/kg
 
1.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Soft Tortillas 8 Pieces 320 gr
5.31€/kg
 
1.70€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas Classic Vegan 6 Pieces 370 gr
5.54€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas Multigrain Vegan 6 Pieces 370 gr
5.81€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Original Organic 8 Pieces 320 gr
5.94€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANTA MARIA
Santa Maria Tortillas Soft Wholemeal Tortillas Medium 8 Pieces 320 gr
6.00€/kg
 
1.92€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas Grilled Vegan 6 Pieces 370 gr
6.05€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas With Oat Flakes Vegan 6 Pieces 370 gr
7.03€/kg
 
2.60€
 
Add
 

EL SABOR
El Sabor Wholemeal Wraps Wholemeal Tortillas 8 Pieces 320 gr
7.19€/kg
 
2.30€
 
Add
 

OLD EL PASO
Old El Paso Burrito Dinner Kit 620 gr
8.03€/kg
 
4.98€
 
Add
 

OLD EL PASO
Old El Paso Fajita Smoky BBQ Dinner Kit 500 gr
10.30€/kg
 
5.15€
 
Add
 

EL SABOR
El Sabor Mini Wraps Tortillas Original 8 Pieces 144 gr
11.11€/kg
 
1.60€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

OLD EL PASO
Old El Paso Gluten Free Tortillas 6 Pieces 216 gr
18.89€/kg
 
4.08€
 
Add
 

OLD EL PASO
Old El Paso Tortillas Mini Soft 12 Pieces 145 gr
30.90€/kg
 
4.48€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved