Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME CARE

810 products
Labels:
Brands:

CYCLOPS
Cyclops Dustpan With Rubber
1.28€/pc.
 
1.28€
 
Add
 

WETTEX
Wettex Sponge Cloth Art Collection 3 Pieces
1.28€/pc.
 
3.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Household Gloves Universal Large
1.29€/pc.
 
1.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Household Gloves Universal Medium
1.29€/pc.
 
1.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Household Gloves Universal Small
1.29€/pc.
 
1.29€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Sponge Green Antibacterial
1.32€/pc.
 
1.32€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Sponge Green Small
1.32€/pc.
 
1.32€
 
Add
 

POSEIDON
Poseidon Aqua Forte 450 gr
1.33€/kg
 
0.60€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Super Cleaner Sponge
1.34€/pc.
 
1.34€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Green Antibacterial Scrub Sponge Giant
1.36€/pc.
 
1.36€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Chlorine Ultra Classic 750 ml
1.37€/L
 
1.03€
 
Add
 

ALIKON
Alikon Hydrochloric Acid 450 ml
1.38€/L
 
0.62€
 
Add
 

KITTEN
Kitten Duster Handle & 5 Refill Cloths
1.38€/pc.
 
1.38€
 
Add
 

 
Farashi With Rubber Band
1.40€/pc.
 
1.40€
 
Add
 

WETTEX
Wettex Ultra Thin Magico Towels 3 Pieces
1.40€/pc.
 
4.20€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Sponge Extreme
1.45€/pc.
 
1.45€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Liquid Dishwashing Detergent Lemon 4 lt
1.45€/L
 
5.80€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Lemon Floor Liquid 1000 ml
1.48€/L
 
1.48€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Lavender Floor Liquid 1 lt
1.48€/L
 
1.48€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Floor Liquid Forest Fruits 1 lt
1.48€/L
 
1.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Floor Cleaner Lake Flowers 1.5 lt
1.51€/L
 
2.27€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Ultra Lemon Floor Cleaner 1.5 lt
1.52€/L
 
2.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Floor Cleaner Ultra Lavender 1.5 lt
1.52€/L
 
2.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Floor Cleaner Ultra Fresh 1,5 lt
1.52€/L
 
2.28€
 
Add
 

EN PLAST
Et Plast Nile Super Press Bucket Squeezer 20 lt
1.55€/pc.
 
1.55€
 
Add
 

CYCLOPS
Cyclops Hard Carpet Broom Head
1.58€/pc.
 
1.58€
 
Add
 

CYCLOPS
Cyclops Brush Patrogaki
1.65€/pc.
 
1.65€
 
Add
 

TOPICS
Topine Gel Ultra Chlorine Pink Grapefruit 2 x 1250 ml
1.65€/L
 
4.13€
 
Add
 

TOPICS
Topine Gel Ultra Chlorine Lemon 2 x 1250 ml
1.65€/L
 
4.13€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Ultra Bleach Fresh 2 lt
1.68€/L
 
3.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Ultra Bleach Lemon 2 lt
1.68€/L
 
3.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Floor Cleaner Boost Vinegar & Apple 1 lt
1.69€/L
 
1.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Floor Cleaner Boost Vinegar & Lavender 1 lt
1.69€/L
 
1.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KLINEX
Klinex Hygiene Floor Cleaning Liquid Lavender 1 lt
1.70€/L
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KLINEX
Klinex Hygiene Floor Cleaning Liquid Lemon 1 lt
1.70€/L
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KLINEX
Klinex Pure Hygiene Floor Cleaning Liquid 1 lt
1.70€/L
 
1.70€
 
Add
 

BIOMES
Biomes Basin New Ora 360 F26 Grey Titan 4 lt
1.75€/pc.
 
1.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FINISH
Finish Dishwasher Cleaner Tablets 3 Pieces
1.77€/pc.
 
5.32€
 
Add
 

CYCLOPS
Cyclops Bucket N221 6 lt
1.78€/pc.
 
1.78€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved