Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME CARE

810 products
Labels:
Brands:

WETTEX
Wettex Active Hygiene Sponge Towel Roll 1.5 m x 25 cm
14.53€/sq.m
 
5.45€
 
Add
 

SHOUT
Bio Shout Stain Remover Pump 500 ml
14.70€/L
 
7.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Deluxe Table Wipes 90 Pieces 162 gr
15.12€/kg
 
2.45€
 
Add
 

DR.BECKMANN
Dr.Beckmann Liquid Cleaner For Laundry Stains 250 ml
15.16€/L
 
3.79€
 
Add
 

DR.BECKMANN
Dr. Beckmann Oven & Grill Cleaner 375 ml
15.71€/L
 
5.89€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DR.BECKMANN
Dr. Beckmann Super White Whitener 5 x 40 gr
16.05€/kg
 
3.21€
 
Add
 

TUBOFLO
Tuboflo Unclogging Powder Hot 60 gr
17.00€/kg
 
1.02€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Laundry Cleaner 250 ml
17.72€/L
 
4.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Laundry Cleaner Lemon Perfume 250 ml
17.72€/L
 
4.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Laundry Cleaner Lavender 250 ml
17.72€/L
 
4.43€
 
Add
 

TUBOFLO
Tuboflo Unclogging Powder Cold 55 gr
18.55€/kg
 
1.02€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LENOR
Lenor Unstoppables Clothes Boosting Perfume 270 gr
18.78€/kg
 
5.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LENOR
Lenor In Wash Scent Booster Floral Bouquet 270 gr
18.78€/kg
 
5.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LENOR
Lenor In Wash Scent Booster Gold Orchid & Vanilla 270 gr
18.78€/kg
 
5.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LENOR
Lenor Spring Awakening Perfume For Clothes 270 gr
18.78€/kg
 
5.07€
 
Add
 

EUREKA
Eureka Quick Color Stain Remover 400 gr
19.35€/kg
 
7.74€
 
Add
 

VANISH
Vanish Oxi Action Carpet Cleaner Spray 500 ml
19.56€/L
 
9.78€
 
Add
 

VANISH
Vanish Carpet Cleaner 500 ml
19.60€/L
 
9.80€
 
Add
 

MR MUSCLE
Mr Muscle Oven Cleaner Spray 300 ml
19.67€/L
 
5.90€
 
Add
 

DR.BECKMANN
Dr. Beckmann Laundry Detergent 250 gr
19.76€/kg
 
4.94€
 
Add
 

VANISH
Vanish Oxi Action Carpet Cleaner 600 ml
21.22€/L
 
12.73€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FINISH
Finish Dishwasher Cleaner Lemon 250 ml
21.28€/L
 
5.32€
 
Add
 

HOMECARE
Homecare Ceramic Stove Top Cleaner With Scraper 250 ml
21.80€/L
 
5.45€
 
Add
 

DR.BECKMANN
Dr. Beckmann Cleaner For Stainless Steel 250 ml
21.92€/L
 
5.48€
 
Add
 

DR.BECKMANN
Dr. Beckmann Ceramic Induction Cleaner - Gas & Stainless Steel 250 ml
21.92€/L
 
5.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Wc Block Toilet Freshener Green Lemon 2 x 50 gr
22.30€/kg
 
2.23€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Power Active Toilet Freshener Ocean 3 x 50 gr
22.60€/kg
 
3.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Power Active Toilet Freshener Pine 3 x 50 gr
22.60€/kg
 
3.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Wc Block Toilet Freshener Magic Flamingo 2 x 50 gr
23.60€/kg
 
2.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VANISH
Vanish Stain Removal Gel 200 ml
23.90€/L
 
4.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Blue Active Toilet Freshener Flower 3 x 50 gr
24.33€/kg
 
3.65€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Self Active Toilet Freshener Chlorine 3 x 50 gr
24.33€/kg
 
3.65€
 
Add
 

VANISH
Vanish Oxi Action Wash Booster 4 x 30 gr
24.58€/kg
 
2.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Power Active Toilet Freshener Lemon 2 x 50 gr
24.60€/kg
 
2.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Power Active Toilet Freshener Ocean 2 x 50 gr
24.60€/kg
 
2.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Power Active Toilet Freshener Pine 2 x 50 gr
24.60€/kg
 
2.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BREF
Bref Turquoise Active Toilet Freshener Hawaii 2 x 50 gr
24.60€/kg
 
2.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DR.BECKMANN
Dr.Beckmann Clothes Bleach 75 gr
25.87€/kg
 
1.94€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOUPLINE
Soupline Vanilla Scented Pearls & Mandarin 225 gr
26.62€/kg
 
5.99€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved