Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME CARE

810 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANITAS
Sanitas Wavy Shine Kitchen Sponge 4 Pieces
0.47€/pc.
 
1.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CALGON
Calgon 4 In 1 Laundry Softener Tablets 15 Pieces
0.47€/pc.
 
6.99€
 
Add
 

KITTEN
Kitten Sponge Cloth No1 2 Pieces
0.48€/pc.
 
0.96€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ARIEL
Ariel The Big One Laundry Detergent Capsules Alpine 21 Scoops 762.3 gr
0.48€/scoops
 
10.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Microfibre Colors Towels 4 Pieces
0.50€/pc.
 
1.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Classic Sponge
0.54€/pc.
 
0.54€
 
Add
 

SWIFFER
Swiffer Wet Floor Cloths With Lemon Scent 10 Pieces
0.56€/pc.
 
5.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANITAS
Sanitas Original Kitchen Sponge
0.58€/pc.
 
0.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

RISPET
Rispet Home Feathers For Duster Kit Antibacterial 5 Pieces
0.60€/pc.
 
2.99€
 
Add
 

KITTEN
Kitten General Purpose Cloth With Microfiber 3 Pieces
0.63€/pc.
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANITAS
Sanitas Hygiene Fresh Antibacterial Kitchen Sponge
0.66€/pc.
 
0.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANITAS
Sanitas Teflon Kitchen Sponge
0.69€/pc.
 
0.69€
 
Add
 

SWIFFER
Swiffer Duster Refills 18 Pieces
0.69€/pc.
 
12.38€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Chlorine Classic 2 lt
0.73€/L
 
1.45€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Chlorine Lemon 2 lt
0.74€/L
 
1.48€
 
Add
 

KITTEN
Kitten Sponge Cloth No2
0.76€/pc.
 
0.76€
 
Add
 

VILEDA
Vileda Cleaning Towels 4 Pieces
0.80€/pc.
 
3.20€
 
Add
 

SWIFFER
Swiffer XXL Dry Floor Cloths 12 Pieces
0.80€/pc.
 
9.58€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Sponge 3 Pieces
0.88€/pc.
 
2.64€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Sponge Green Antibacterial 3 Pieces
0.88€/pc.
 
2.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SANITAS
Sanitas Inox Pro Stainless Steel Wire With Handle
0.99€/pc.
 
0.99€
 
Add
 

KLINEX
Klinex Bleach Forest Freshness Delicate 2 lt
1.03€/L
 
2.06€
 
Add
 

KLINEX
Klinex Lemon Thin Bleach 2 lt
1.06€/L
 
2.12€
 
Add
 

KLINEX
Klinex Thin Bleach 2 lt
1.06€/L
 
2.12€
 
Add
 

SWIFFER
Swiffer Duster Refills 5 Pieces
1.06€/pc.
 
5.28€
 
Add
 

ΠΛΥΝΤΗΡΕΞ
Plyntirex Special Dishwasher Salt 2 kg
1.08€/kg
 
2.15€
 
Add
 

CYCLOPS
Cyclops Metallic Stick With Fat Screw 1.30 cm
1.12€/pc.
 
1.12€
 
Add
 

HOMECARE
Homecare Stain Removing Wipes 3 Pieces
1.16€/pc.
 
3.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

WETTEX
Wettex Microfibre Towels Soft 3 In 1 2 pieces
1.21€/pc.
 
2.42€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Chlorine Ultra Lemon 1250 ml
1.22€/L
 
1.53€
 
Add
 

WETTEX
Wettex Sponge Cloth N1 3 Pieces
1.23€/pc.
 
3.68€
 
Add
 

VILEDA
Vileda Stainless Steel Wire 2 Pieces
1.24€/pc.
 
2.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CYCLOPS
Cyclops Wooden Broom Handle Screw 1.2 m
1.26€/pc.
 
1.26€
 
Add
 

KLINEX
Klinex Thin Bleach 1 lt
1.26€/L
 
1.26€
 
Add
 

WETTEX
Wettex Active Hygiene Sponge Towel N1 3 pieces
1.26€/pc.
 
3.78€
 
Add
 

WETTEX
Wettex Wet Cleaning Towel N3 3 Pieces
1.27€/pc.
 
3.80€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Chlorine Ultra Fresh 750 ml
1.28€/L
 
0.96€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Chlorine Ultra Lavender 750 ml
1.28€/L
 
0.96€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Chlorine Ultra Lemon 750 ml
1.28€/L
 
0.96€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved