Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME CARE

810 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AJAX
Ajax Cleaner Spray Expert Replacement 500 ml
3.04€/L
 
1.52€
 
Add
 

DUCK
Duck Total Action Gel Toilet Cleaner Hibiscus Hyperspace 750 ml
3.04€/L
 
2.28€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Liquid Dishwashing Detergent Orange 500 ml
3.06€/L
 
1.53€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Liquid Dishwashing Detergent Green Apple 500 ml
3.06€/L
 
1.53€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TOPICS
Topine Disinfectant 5 In 1 Apple With Pump 750 ml
3.07€/L
 
2.30€
 
Add
 

PURAVITA
Puravita Kitchen Paper Giant 3ply 800 gr
3.08€/kg
 
2.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AVA
Ava Perle Dry Dishwashing Liquid Dishwashing Detergent Cooking Soda & Lemon 430 ml
3.09€/L
 
1.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AVA
Ava Perle Liquid Dishwashing Detergent Green Soap & Chios Mastic 430 ml
3.09€/L
 
1.33€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AVA
Ava Perle Liquid Dishwashing Detergent Chamomile & Lemon Vegan 430 ml
3.09€/L
 
1.33€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AVA
Ava Perle Liquid Dishwashing Detergent Chamomile Vegan 430 ml
3.09€/L
 
1.33€
 
Add
 

CYCLOPS
Cyclops Professional Mop 300 gr
3.15€/pc.
 
3.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Liquid Dishwashing Detergent Perle Bio+ 425 ml
3.18€/L
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Liquid Dishwashing Liquid Platinum+ 425 ml
3.18€/L
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Liquid Dishwashing Detergent Aloe Vera 625 ml
3.18€/L
 
1.99€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Anti-Salt Cleaner Spray Vegan 750 ml
3.19€/L
 
2.39€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

AVA
Ava Action Liquid Dishwashing Detergent Green Apple & White Vinegar Vegan 650 ml
3.20€/L
 
2.08€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Window Cleaning Liquid Pump 500 ml
3.24€/L
 
1.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DELYAS
Delyas Toilet Paper Deco 3Ply 10 Pieces
3.27€/kg
 
3.27€
 
Add
 

VILEDA
Vileda Broom Handle Red With Fine Thread
3.28€/pc.
 
3.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Ultra Liquid Dishwashing Detergent 1,450 lt
3.30€/L
 
4.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Liquid Dishwashing Detergent Lemon 1,450 lt
3.30€/L
 
4.78€
 
Add
 

GLAROS
Glaros Paper Towel Professional 800 gr
3.31€/kg
 
2.65€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Classic Window Cleaner Replacement 500 ml
3.32€/L
 
1.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Hygiene Spray Cleaner For Kitchen & Grease 750 ml
3.32€/L
 
2.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Hygiene General Purpose Spray Cleaner 750 ml
3.32€/L
 
2.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Hygiene All Purpose Cleaner Lemon Spray 750 ml
3.32€/L
 
2.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Hygiene Bathroom Cleaning Bleach Free Spray 750 ml
3.32€/L
 
2.49€
 
Add
 

AJAX
Ajax Classic Window Cleaner 750 ml
3.32€/L
 
2.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUREKA
Eureka Baby Dishwashing Liquid 500 ml
3.34€/L
 
1.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Pure Hygiene Cleaning Spray 750 ml
3.35€/L
 
2.51€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ENDLESS
Endless Toilet Paper 3Ply 8 Pieces 680 gr
3.37€/kg
 
2.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ROL
Rol Wash Guard Laundry Disinfectant 1 lt
3.37€/L
 
3.37€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Disinfectant General Purpose Spray Orange Blossom 600 ml
3.38€/L
 
2.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Mop Classic 2 Pieces
3.41€/pc.
 
6.82€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

AVA
Ava Perle Liquid Dishwashing Detergent Chamomile & Lemon Vegan 650 ml
3.43€/L
 
2.23€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

AVA
Ava Perle Liquid Dishwashing Detergent Chamomile Vegan 650 ml
3.43€/L
 
2.23€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLINEX
Klinex Multi-Use Cleaning Spray 750 ml
3.43€/L
 
2.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Washing Disinfectant Liquid 1,5 lt
3.45€/L
 
5.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Perfume-Free Laundry Disinfectant Liquid 1,5 lt
3.45€/L
 
5.17€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved