Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME CARE

810 products
Labels:
Brands:

PURAVITA
Puravita Health Paper 3Ply Aromatic 10 Pieces 900 gr
4.00€/kg
 
3.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Ocrean Fresh Spray Cleaner 460 ml
4.04€/L
 
1.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Max Power Liquid Dishwashing Detergent 660 ml
4.05€/L
 
2.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Max Power Liquid Dishwashing Detergent Lemon 660 ml
4.05€/L
 
2.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Disinfectant Spray With Essential Oils 500 ml
4.06€/L
 
2.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Cleaner Spray 4 In 1 Pump 500 ml
4.06€/L
 
2.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Surface Cleaner Spray Lavender Pump 500 ml
4.06€/L
 
2.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Antibacterial Spray Lemon & Lime 500 ml
4.10€/L
 
2.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Antibacterial Spray Green Apple 500 ml
4.10€/L
 
2.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol General Use Antibacterial Spray Power & Fresh 500 ml
4.10€/L
 
2.05€
 
Add
 

GLAROS
Glaros Napkins 30 x 30 110 Pieces 190 gr
4.11€/kg
 
0.78€
 
Add
 

VIOLETA
Violeta Mop Super Skirt Microfiber
4.15€/pc.
 
4.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

REGINA
Regina Silk Toilet Paper Chamomile 3Ply 8 Pieces
4.19€/kg
 
2.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOFTEX
Softex Toilet Paper Pure Classic 2Ply 8 Pieces 496 gr
4.21€/kg
 
2.09€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOFTEX
Softex Toilet Paper Cotton Classic 3Ply 8 Pieces 624 gr
4.21€/kg
 
2.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DELYAS
Delyas Kitchen Paper Best Price 2Ply 400 gr
4.25€/kg
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ENDLESS
Endless Kitchen Paper 3Ply 580 gr
4.33€/kg
 
2.51€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Max Power Liquid Dishwashing Detergent 2 x 730 ml
4.37€/L
 
6.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Max Power Liquid Dishwashing Detergent Lemon 2 x 730 ml
4.37€/L
 
6.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OMO
Omo Hand Laundry Detergent Powder 425 gr
4.40€/kg
 
1.87€
 
Add
 

TERRA CLEAN
Terra Clean Kitchen Cleaner Spray 750 ml
4.40€/L
 
3.30€
 
Add
 

PURAVITA
Puravita White Napkins 30 x 30 100 Pieces 153 gr
4.44€/kg
 
0.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

AJAX
Ajax Cleaner Spray Water Lily & Yuzu Pump 500 ml
4.46€/L
 
2.23€
 
Add
 

TERRA CLEAN
Terra Clean Bathroom Cleaner Spray 750 ml
4.47€/L
 
3.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAMASOFT
Mamasoft Kitchen Paper 400 gr
4.50€/kg
 
1.80€
 
Add
 

ESTIA
Estia Bamboo Essentials Farasha With Handle Black
4.50€/pc.
 
4.50€
 
Add
 

CYCLOPS
Cyclops Aluminum Broom Handle With Fat Screw 1,30 cm
4.58€/pc.
 
4.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol General Cleaning Spray Hygiene And Safety 500 ml
4.66€/L
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Cleaning Spray Hygiene And Safety Lime & Mint 500 ml
4.66€/L
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PRODERM
Proderm Liquid Dishwashing Detergent 500 ml
4.68€/L
 
2.34€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PRONTO
Pronto Cleaning Liquid For Marble & Tiles 1000 ml
4.68€/L
 
4.68€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ENDLESS
Endless Zig Zag Hand Towels 160 Pieces 322 gr
4.72€/kg
 
1.52€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AGNOTIS
Agnotis Dishwashing Liquid 500 ml
4.72€/L
 
2.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOFTEX
Softex Toilet Paper Silk 3Ply 8 Pieces 760 gr
4.74€/kg
 
3.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUREKA
Eureka Anti Lime Laundry Softener Liquid 30 Scoops 2 x 750 ml
4.75€/L
 
7.12€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PRONTO
Pronto Cleaning Liquid For Wooden Floors 1000 ml
4.76€/L
 
4.76€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIONOL
Bionol Outdoor Poly Cleaner Spray 600 ml
4.77€/L
 
2.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AJAX
Ajax Kitchen Power Surface Cleaner Spray Pump 500 ml
4.78€/L
 
2.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOFTEX
Softex Toilet Paper Velvet 4Ply 8 Pieces 824 gr
4.79€/kg
 
3.95€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved