Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Family

132 products
Labels:
Brands:
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream 0% Sugar 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Fig 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Speculoos 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Banoffee Ice Cream 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Cookies 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Stracciatella 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Wild Cherry Ice Cream 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-18%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Vanilla Cocoa Ice Cream 750 gr 1.5 lt
12.77€/kg 10.53€/kg
9.58€
7.90€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt Hazelnut 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt Peach 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt With Salted Caramel 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt With Cherry 320 gr 450 ml
21.41€/kg 18.19€/kg
6.85€
5.82€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Greek Frozen Yogurt Mini Mix Strawberry Peach 8 x 35 gr
28.21€/kg 23.96€/kg
7.90€
6.71€
 
Add
 
-17%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Mini Ice Cream with Milk Chocolate Coating ION 8 pieces 280 gr
29.64€/kg 24.64€/kg
8.30€
6.90€
 
Add
 
-17%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Mini Ice Cream with Milk Chocolate Coating ION Almond 8 Pieces 280 gr
29.64€/kg 24.64€/kg
8.30€
6.90€
 
Add
 
-15%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Mini Vanilla Ice Cream with Chocolate Coating Sugar Free 8 pieces 280 gr
30.00€/kg 25.50€/kg
8.40€
7.14€
 
Add
 
-17%
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Master Ice Cream Mini Fireworks with Milk Chocolate & Almond ION 6 Pieces 270 gr
30.74€/kg 25.56€/kg
8.30€
6.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

POLARETTI
Polaretti Fruit Lollies 10 Pieces 400 gr
4.05€/kg
 
1.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

POLARETTI
Polaretti Fruit Lollies Pink 10 Pieces 400 gr
4.05€/kg
 
1.62€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ALOMA
Aloma Ice cream Biscottino 477 gr 900 ml
5.66€/kg
 
2.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IDA
Ida Vanilla Ice Cream 600 gr 750 ml
7.57€/kg
 
4.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Vanilla Cocoa Ice Cream 1500 gr 3 lt
7.76€/kg
 
11.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Vanilla Cocoa Caramel & Banana 1500 gr 3 lt
7.76€/kg
 
11.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Vanilla Cocoa Cocoa Strawberry Ice Cream 1500 gr 3 lt
7.76€/kg
 
11.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Vanilla Cocoa Cocoa Strawberry Peanut 1500 gr 3 lt
7.76€/kg
 
11.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KRI KRI
Kri Kri Heartmade Ice Cream Vanilla Strawberry Praline Biscuit 1500 gr 3 lt
7.76€/kg
 
11.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IDA
Ida Chocolate Ice Cream 600 gr 750 ml
8.10€/kg
 
4.86€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Vanilla Ice Cream with Caramel Syrup 461 gr 900 ml
8.46€/kg
 
3.90€
 
Add
 

ALGIDA
Algida Ice Cream Originals Cocoa & Vanilla 440 gr 1 lt
8.86€/kg
 
3.90€
 
Add
 

ALGIDA
Algida Ice Cream Originals Vanilla & Strawberry 440 gr 1 lt
8.86€/kg
 
3.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Vanilla Cocoa & Strawberry Ice Cream 433 gr 900 ml
9.01€/kg
 
3.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Cocoa Ice Cream Cocoa Biscuit Hazelnut 433 gr 900 ml
9.01€/kg
 
3.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOUVIDIS
Kouvidis Vanilla Ice Cream 630 - 650 gr 1 lt
9.11€/kg
 
5.74€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOUVIDIS
Kouvidis Ice Cream Amarena 630 - 650 gr 1 lt
9.37€/kg
 
5.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Ice Cream Brownie Stracciatella 487 gr 900 ml
10.06€/kg
 
4.90€
 
Add
 

ALOMA
Aloma Ice cream Profiterole 485 gr 900 ml
10.10€/kg
 
4.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOUVIDIS
Kouvidis Ice Cream Biscuit 630 - 650 gr 1 lt
10.16€/kg
 
6.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KOUVIDIS
Kouvidis Chocolate Ice Cream 630 - 650 gr 1 lt
10.16€/kg
 
6.40€
 
Add
 

EVGA
Evga Ice Cream Cocoa Vanilla Strawberry 1350 gr 2700 ml
11.04€/kg
 
14.90€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved