Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Creams

24 products
Labels:
Brands:
Gluten free Gluten free

NESTLE
Nestle Milk Dessert Vanilla 6+ Months Gluten Free 4 x 100 gr
9.08€/kg
 
3.63€
 
Add
 

NUTRICIA
Nutricia Baby Cream Farin Lacté 6+ Months Sugar Free 250 gr
10.00€/kg
 
2.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NOUNOU
Nounou Baby Cream Farine Lacté 6+ Months 300 gr
11.10€/kg
 
3.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JOTIS
Jotis Baby Cereal Farine Lactee 6+ Months 300 gr
11.30€/kg
 
3.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NOUNOU
Nounou Baby Cream Farine Lacté Biscuit 6+ Months 300 gr
13.53€/kg
 
4.06€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

NOUNOU
Nounou Baby Cream Vanilla 4+ Months Gluten Free 350 gr
13.86€/kg
 
4.85€
 
Add
 

JOTIS
Jotis Baby Cream Farine Lacté With Apple & Pear 6+ Months 300 gr
14.00€/kg
 
4.20€
 
Add
 

NUTRICIA
Nutricia Baby Biscuit Cream No Added Sugar 6+ Months 250 g
15.20€/kg
 
3.80€
 
Add
 

JOTIS
Jotis Baby Cream Farine Lacté With Biscuit 6+ Months 300 gr
15.30€/kg
 
4.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

NOUNOU
Nounou Baby Biscuit Cream 6+ Months 300 gr
15.73€/kg
 
4.72€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JOTIS
Jotis Baby Cream Vanilla 4+ Months 300 gr
16.60€/kg
 
4.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NOUNOU
Nounou Baby Fruit Cream 3 Fruits 6+ Months 300 gr
16.93€/kg
 
5.08€
 
Add
 

NUTRICIA
Nutricia Baby Cream Cereal 6+ Months 250 gr
17.28€/kg
 
4.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NOUNOU
Nounou Baby Cream 7 Cereals 6+ Months 300 gr
18.13€/kg
 
5.44€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NOUNOU
Nounou Baby Fruit Cream 5 Fruits 6+ Months 300 gr
18.13€/kg
 
5.44€
 
Add
 
Biological Biological

JOTIS
Jotis Baby Cream Farin Lacté With Oats & Whole Wheat 6+ Months Sugar Free Organic 200 gr
18.15€/kg
 
3.63€
 
Add
 

JOTIS
Jotis Baby Biscuit Cream 6+ Months 300 gr
18.83€/kg
 
5.65€
 
Add
 

JOTIS
Jotis Baby Fruit Cream 5 Fruits 6+ Months 300 gr
20.47€/kg
 
6.14€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

GERBER
Gerber Grain & Grow Cream With Wheat & Oats Biscuit Flavor 6+ Months Organic 200 gr
22.25€/kg
 
4.45€
 
Add
 
Biological Biological

JOTIS
Jotis Baby Cream Rice Flour Vanilla 4+ Months Sugar Free Organic 200 gr
22.90€/kg
 
4.58€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

JOTIS
Jotis Rice Cereal 4+ Months Sugar Free Gluten Free 150 gr
22.93€/kg
 
3.44€
 
Add
 
Biological Biological

HIPP
Hipp Baby Cream 5 Cereals Without Milk 6+ Month No Added Sugar Organic 200 gr
23.40€/kg
 
4.68€
 
Add
 
Biological Biological

GERBER
Gerber Grain & Grow Cream With Wheat & Oats Vanilla Flavored 6+ Months Organic 200 gr
23.80€/kg
 
4.76€
 
Add
 
Biological Biological

JOTIS
Jotis Baby Cream With 4 Cereals Apple & Pear 6+ Months Organic 200 gr
24.60€/kg
 
4.92€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved