Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

940 products
Labels:
Brands:

SPRITE
Sprite Lemon Lime Soft Drink 330 ml
2.61€/L
 
0.86€
 
Add
 

FANTA
Fanta Orangeade Carbonated Soft Drink 330 ml
2.61€/L
 
0.86€
 
Add
 

FANTA
Fanta Orange Juice Without Carbonate 330 ml
2.61€/L
 
0.86€
 
Add
 

IVI GO
Ivi Go Fruit drink Yellow 250 ml
2.64€/L
 
0.66€
 
Add
 

PEPSI
Pepsi Twist Cola Soft drink with lemon Sugar Free 330 ml
2.64€/L
 
0.87€
 
Add
 

PEPSI
Pepsi Zero Cola Lime Soft Drink Sugar Free 330 ml
2.64€/L
 
0.87€
 
Add
 

PEPSI
Pepsi Zero Cola soft drink Sugar Free 330 ml
2.64€/L
 
0.87€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

CANDIA
Candia Beer Lager Bottle 750 ml
2.64€/L
 
1.98€
 
Add
 
18+ 18+

VINOBON
Vinobon White Wine Vidiano Moschato Spinas 1,5 lt
2.65€/L
 
3.98€
 
Add
 
18+ 18+

VERGINA
Vergina Beer Lager Can 5 x 330 ml + 1 Free
2.65€/L
 
5.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Pink Grapefruit Glass Bottle 250 ml
2.68€/L
 
0.67€
 
Add
 

PERRIER
Perrier Natural Metallic Carbonated Water Can 250 ml
2.68€/L
 
0.67€
 
Add
 
18+ 18+

NISSOS
Nissos Beer Pilsner Can 4 x 330 ml + 2 Free
2.69€/L
 
5.32€
 
Add
 
18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Alcohol Free Beer Bottle 500 ml
2.72€/L
 
1.36€
 
Add
 
18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Beer Alcohol Free Can 330 ml
2.73€/L
 
0.90€
 
Add
 
18+ 18+

HENNINGER
Henninger Beer Lager Can 330 ml
2.73€/L
 
0.90€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink Caffeine Free 6 x 330 ml
2.73€/L
 
5.40€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Pink Grapefruit Soft Drink 6 x 330 ml
2.73€/L
 
5.40€
 
Add
 
18+ 18+

FISHER
Fischer Beer Pilsner Can 4 x 330 ml + 2 Free
2.75€/L
 
5.44€
 
Add
 

AMITA
Amita Fun Fruit drink Strawberry Grape Apple 250 ml
2.76€/L
 
0.69€
 
Add
 

AMITA
Amita Fun Juice Apple Orange Orange Apricot Pear 250 ml
2.76€/L
 
0.69€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink Caffeine Free 330 ml
2.76€/L
 
0.91€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Pink Grapefruit 330 ml
2.76€/L
 
0.91€
 
Add
 

AMITA
Amita Fun Fruit drink Strawberry Grape Apple 6 x 250 ml
2.76€/L
 
4.14€
 
Add
 

AMITA
Amita Fun Juice Apple Orange Orange Apricot Pear 6 x 250 ml
2.76€/L
 
4.14€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Bergamot & Hibiscus Soft Drink Sugar Free 6 x 330 ml
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Orangeade Carbonated Sugar Free 6 x 330 ml
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Sour Cherry Pepper 6 x 330 ml
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Pomegranate 6 x 330 ml
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alpha Beer Lager 6-pack (330 ml)
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 

SOUROTI
Souroti Carbonated Water 6 x 330 ml
2.76€/L
 
5.46€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Bergamot & Hibiscus Soda Sugar Free 330 ml
2.79€/L
 
0.92€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Orange Juice With Carbonated Soft Drink Without Sugar 330 ml
2.79€/L
 
0.92€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Sour Cherry Pepper 330 ml
2.79€/L
 
0.92€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Pomegranate 330 ml
2.79€/L
 
0.92€
 
Add
 

SOUROTI
Souroti Carbonated Water 330 ml
2.79€/L
 
0.92€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Light Soft Drink 6 x 330 ml
2.79€/L
 
5.52€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Stevia Soft Drink 6 x 330 ml
2.79€/L
 
5.52€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Zero Lemon Soft Drink 6 x 330 ml
2.79€/L
 
5.52€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved