Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Praline Hazelnut

20 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Nucrema Hazelnut Praline 1 kg
5.25€/kg
 
5.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Nucrema Hazelnut Praline 580 gr
5.38€/kg
 
3.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

INSIDE
Sisinni Buono Cream With Hazelnut & Milk Gluten Free 400 gr
5.63€/kg
 
2.25€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

INSIDE
Sisinni Hazelnut Cocoa Cream With Hazelnut Lactose Free Vegan Gluten Free 400 gr
6.75€/kg
 
2.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MERENDA
Merenda Pavlidis Hazelnut Praline 570 gr
6.98€/kg
 
3.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MERENDA
Merenda Pavlidis Hazelnut Praline 230 gr
7.61€/kg
 
1.75€
 
Add
 

ION
ION Nucrema Praline Hazelnut Bicoloured 380 gr
8.03€/kg
 
3.05€
 
Add
 

ION
ION Nucrema Hazelnut Praline 380 gr
8.03€/kg
 
3.05€
 
Add
 

MERENDA
Merenda Pavlidis Hazelnut Praline 1 kg
8.16€/kg
 
8.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

OLYMPOS
Olympos Super Spread Hazelnut Praline with Stevia 350 gr
8.29€/kg
 
2.90€
 
Add
 

OSCAR
Oscar Dream Cream Hazelnut Praline 200 gr
9.50€/kg
 
1.90€
 
Add
 

MERENDA
Merenda Pavlidis Hazelnut Praline 360 gr
9.72€/kg
 
3.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

NUTELLA
Nutella Ferrero Hazelnut Praline 750 gr
9.88€/kg
 
7.41€
 
Add
 

MERENDA
Merenda Pavlidis Dark Chocolate 360 gr
10.06€/kg
 
3.62€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

INSIDE
Sisinni Nocciolata Cocoa Cream Hazelnut With Stevia Gluten Free 380 gr
10.47€/kg
 
3.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

INSIDE
Sisinni Chocolate Cream Gianduia With Stevia Gluten Free 380 gr
10.47€/kg
 
3.98€
 
Add
 

NUTELLA
Nutella Ferrero Hazelnut Praline 400 gr
12.38€/kg
 
4.95€
 
Add
 

BONNE MAMAN
Bonne Maman Hazelnut & Cocoa Butter Lollipop 250 gr
17.80€/kg
 
4.45€
 
Add
 

NUTELLA
Nutella Ferrero Hazelnut Praline 200 gr
17.90€/kg
 
3.58€
 
Add
 

NUT NUTTER
Nut Nutter Praline Pistachio Aegina 250 gr
25.80€/kg
 
6.45€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved