Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

BREAKFAST, DRINKS & SNACKS

1469 products
Labels:
Brands:
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

VIOLANTA
Violanta Oat Cereals No Added Sugar Vegan 375 gr
5.12€/kg
 
1.92€
 
Add
 

MILLHOUSE
Millhouse Corn Flakes Cereals 375 gr
5.20€/kg
 
1.95€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Strawberry Jam 370 gr
5.22€/kg
 
1.93€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Cherry Jam 370 gr
5.22€/kg
 
1.93€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Orange Jam 370 gr
5.22€/kg
 
1.93€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DERMISIS
Dermisis Digestive 0% Sugar Free Cookies 220 gr
5.23€/kg
 
1.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Nucrema Hazelnut Praline 1 kg
5.25€/kg
 
5.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Stuffed Biscuits With Chocolate 200 gr & Papadopoulou Stuffed Biscuits With Vanilla 200 gr
5.30€/kg
 
2.12€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ION
ION Nucrema Hazelnut Praline 580 gr
5.38€/kg
 
3.12€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CANDIA NUTS
Candia Nuts Roasted Salted Peanuts 220 gr
5.50€/kg
 
1.21€
 
Add
 

FRUITIES
Fruities Jelly With Various Fruits 400 gr
5.50€/kg
 
2.20€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Apricot Jam 370 gr
5.54€/kg
 
2.05€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Peach Jam 370 gr
5.54€/kg
 
2.05€
 
Add
 

BONORA
Bonora Wafer With Cocoa Cream 180 gr
5.56€/kg
 
1.00€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

INSIDE
Sisinni Buono Cream With Hazelnut & Milk Gluten Free 400 gr
5.63€/kg
 
2.25€
 
Add
 

MILLHOUSE
Millhouse Oat Flakes With Super Fruits 500 gr
5.74€/kg
 
2.87€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Petit-Beurre Wholewheat Biscuits 225 gr
5.78€/kg
 
1.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Petit-Beurre Biscuits No Added Sugar 225 gr
5.87€/kg
 
1.32€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CANDIA NUTS
Candia Nuts Argentinian Salted Salé Peanuts 250 gr
5.88€/kg
 
1.47€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Digestive Biscuits Vegan 2 x 250 gr
5.96€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Biological Biological

3ALFA
3alfa Buckwheat Organic 450 gr
6.00€/kg
 
2.70€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Miranda Biscuits 2 x 250 gr
6.00€/kg
 
3.00€
 
Add
 

MARATA
Marata Tahini 900 gr
6.00€/kg
 
5.40€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Pick Pretzels 335 gr
6.12€/kg
 
2.05€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Pick Crackers Mix 335 gr
6.12€/kg
 
2.05€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Pick Crackers Rounds 335 gr
6.12€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MILLHOUSE
Millhouse Line & Diet Cereals 375 gr
6.21€/kg
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIOLANTA
Viola Bianca Wafers with Hazelnut Praline 160 gr
6.25€/kg
 
1.00€
 
Add
 

SIFAKIS
Sifakis Corn Nuts BBQ Spain 200 gr
6.25€/kg
 
1.25€
 
Add
 

FRUITIES
Fruities Jelly With Various Fruits 350 gr
6.29€/kg
 
2.20€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Miranda Whole Wheat Biscuits 270 gr
6.30€/kg
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESTLE
Nestle Fitness Cereals Granola With Oats & Corn Flakes 300 gr
6.30€/kg
 
1.89€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Rondo Cookies Filled With Vanilla 250 gr
6.32€/kg
 
1.58€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Rondo Cookies Filled With Chocolate 250 gr
6.32€/kg
 
1.58€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Raspberry Jam 370 gr
6.35€/kg
 
2.35€
 
Add
 
Biological Biological

BIO VITA
Bio Vita Sunflower Seed Organic 250 gr
6.40€/kg
 
1.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BEVELINI
Bevelini Waffers With Cocoa & Hazelnut Cream 400 gr
6.45€/kg
 
2.58€
 
Add
 
Biological Biological

BIO VITA
Bio Vita Flaxseed Oilseed meal Organic 350 gr
6.49€/kg
 
2.27€
 
Add
 

MARATA
Marata Tahini 300 gr
6.50€/kg
 
1.95€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved