Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

BREAKFAST, DRINKS & SNACKS

1469 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Sandwich Biscuits with Double Salted Caramel 230 gr
6.52€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Sandwich Biscuits With Double Cream Filling 230 gr
6.52€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Sandwich Biscuits with Double Hazelnut Praline 230 gr
6.52€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Sandwich Biscuits With Double Chocolate Flavoured Cream 230 gr
6.52€/kg
 
1.50€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Miranda Biscuits 250 gr
6.52€/kg
 
1.63€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Cereal Minions Crispy Pillows 375 gr
6.53€/kg
 
2.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Cereal Peppa Pig Choco Balls 375 gr
6.53€/kg
 
2.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

ALLATINI
Allatini Stuffed Biscuits With Chocolate 200 gr
6.55€/kg
 
1.31€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CANDIA NUTS
Candia Nuts Sunflower Seeds Roasted & Salted 180 gr
6.56€/kg
 
1.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Cereals Scooby Doo Milky Pillows 375 gr
6.56€/kg
 
2.46€
 
Add
 

ALLATINI
Allatini Stuffed Biscuits With Cocoa & Vanilla 2 x 200 gr
6.58€/kg
 
2.63€
 
Add
 

ALLATINI
Allatini Stuffed Biscuits With Chocolate 2 x 200 gr
6.58€/kg
 
2.63€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Mascot Chocolate Strawberry Cookies 2 x 200 gr
6.60€/kg
 
2.64€
 
Add
 

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Miranda Biscuits 30% Less Sugar 2 x 250 gr
6.60€/kg
 
3.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OREO
Oreo Cookies Stuffed With Vanilla Cream & Rasberry 157 gr
6.62€/kg
 
1.04€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OREO
Oreo Remix Cookies Filled With Vanilla Cream & Tiramisu 157 gr
6.62€/kg
 
1.04€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESTLE
Nestle Fitness Granola Cereal with Chocolate 300 gr
6.63€/kg
 
1.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NESTLE
Nestle Fitness Granola Cereals with Cranberries & Seeds 300 gr
6.63€/kg
 
1.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

WEETABIX
Weetabix Protein Crunch Cereal Chocolate 450 gr
6.64€/kg
 
2.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CANDIA NUTS
Candia Nuts Bar Mix 200 gr
6.65€/kg
 
1.33€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

INSIDE
Sisinni Hazelnut Cocoa Cream With Hazelnut Lactose Free Vegan Gluten Free 400 gr
6.75€/kg
 
2.70€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Oat Bran Vegan 500 gr
6.84€/kg
 
3.42€
 
Add
 

MILLHOUSE
Millhouse Choco Pops Cereals 375 gr
6.85€/kg
 
2.57€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Corn Waffers Gluten Free Vegan 110 gr
6.91€/kg
 
0.76€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CANDIA NUTS
Candia Nuts Sunflower Seeds Roasted & Unsalted 180 gr
6.94€/kg
 
1.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MERENDA
Merenda Pavlidis Hazelnut Praline 570 gr
6.98€/kg
 
3.98€
 
Add
 

NUTS FOR SNACK
Nuts For Snack Peeled Sesame 100 gr
7.00€/kg
 
0.70€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Digestive Cookies 35% Less Fat Vegan 250 gr
7.00€/kg
 
1.75€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Digestive Vegan Biscuits 250 gr
7.00€/kg
 
1.75€
 
Add
 

SIFAKIS
Sifakis Peanut Caramel 500 gr
7.00€/kg
 
3.50€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Cheese Gluten Free 425 gr
7.01€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

EL SABOR
El Sabor Nacho Chips Texas BBQ Gluten Free 425 gr
7.01€/kg
 
2.98€
 
Add
 

LAVDAS
Lavdas Jellies With Fruit Flavours 250 gr
7.08€/kg
 
1.77€
 
Add
 

VIDAKIS
Vidakis Sesame 200 gr
7.10€/kg
 
1.42€
 
Add
 

McVITIE'S
McVities Digestive Biscuits 400 gr
7.13€/kg
 
2.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KELLOGG'S
Kellogg's Coco Pops Cereal Choco 550 gr
7.13€/kg
 
3.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

NATURE VALLEY
Nature Valley Crunchy Oats & Dark Chocolate Cereal Bars Lactose Free 5 x 42 gr
7.14€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

NATURE VALLEY
Nature Valley Crunchy Oats & Honey Cereal Bars Lactose Free 5 x 42 gr
7.14€/kg
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Granola Speculoos Crunchy Oat Bites With Dark Chocolate Chunks 450 gr
7.16€/kg
 
3.22€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved