Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

International Cuisine

71 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Saucy Noodles Pad Thai 128 gr
13.36€/kg
 
1.71€
 
Add
 
Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Sauce For Spring Rolls Vegan 200 ml
14.40€/L
 
2.88€
 
Add
 
Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Chili Sauce With Garlic Vegan
14.75€/L
 
2.95€
 
Add
 
Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Sriracha Sauce Extra Hot Chilli Vegan 200 ml
16.70€/L
 
3.34€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Saucy Noodles Sweet Chili 75 gr
18.00€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Saucy Noodles Teriyaki 75 gr
18.00€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Grilled Shrimp & Vegetables Flavour Vegan 85 gr
18.24€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Beef & Pepper Vegan 85 gr
18.24€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Chicken & Onion Vegan 85 gr
18.24€/kg
 
1.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Pasta Snack Pot XXL Carbonara 92 gr
18.59€/kg
 
1.71€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Magic Asia Noodles Cup Curry 63 gr
18.73€/kg
 
1.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Magic Asia Noodles Cup Chicken 63 gr
18.73€/kg
 
1.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAGGI
Maggi Magic Asia Noodles Cup Duck 63 gr
18.73€/kg
 
1.18€
 
Add
 

GO TAN
Go Tan Sriracha Hot Chilli Mayonnaise 215 ml
18.84€/L
 
4.05€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Sushi Ginger Vegan Gluten Free 190 gr
19.47€/kg
 
3.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Pasta Snack Pot Creamy Pesto 68 gr
19.85€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Pasta Snack Pot 4 Cheeses 66 gr
20.45€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Noodles Pot Vegetable 65 gr
20.77€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Noodles Pot Chicken Teriyaki Taste 65 gr
20.77€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Asia Noodles Pot With Chicken Flavor 65 gr
20.77€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Pasta Snack Pot Mac & Cheese 62 gr
21.77€/kg
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Pasta Snack Pot Bolognese 60 gr
22.50€/kg
 
1.35€
 
Add
 

REEVA
Reeva Noodles Bowl With Beef Flavour 75 gr
22.67€/kg
 
1.70€
 
Add
 

REEVA
Reeva Noodles Bowl With Chicken Flavour 75 gr
22.67€/kg
 
1.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KNORR
Knorr Pasta Snack Pot Carbonara 55 gr
24.55€/kg
 
1.35€
 
Add
 

SOBA
Soba Noodles Cup Chili 92 gr
25.87€/kg
 
2.38€
 
Add
 

SOBA
Soba Noodles Cup Classic Taste 90 gr
26.44€/kg
 
2.38€
 
Add
 

SOBA
Soba Noodles Cup Teriyaki 90 gr
26.44€/kg
 
2.38€
 
Add
 

GO TAN
Go Tan Crispy Chilli Oil Original 190 gr
33.42€/kg
 
6.35€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan

BIONA ORGANIC
Biona Organic Cold Pressed Coconut Oil Organic Vegan 400 gr
36.65€/kg
 
14.66€
 
Add
 

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Wasabi 43 gr
58.60€/kg
 
2.52€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Nori For Sushi 5 Sheets Gluten Free Vegan 14 gr
178.57€/kg
 
2.50€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved