Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Vegetables

62 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BARBA STATHIS
Barba Stathis Bamias Variety Alexandrian 750 gr
5.72€/kg
 
4.29€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Bamias Extra 1 kg
5.98€/kg
 
5.98€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Beans of Pella 450 gr
6.40€/kg
 
2.88€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Black Beans 450 gr
6.44€/kg
 
2.90€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Onion Finely Chopped 300 gr
7.27€/kg
 
2.18€
 
Add
 

AINOS
Ainos Fine Bamies 1 kg
7.35€/kg
 
7.35€
 
Add
 
Biological Biological

BARBA STATHIS
Barba Stathis Spinach In Leaves Organic 450 gr
7.60€/kg
 
3.42€
 
Add
 

IFANTIS
Ifantis Our Vegetables Assorted Okras 1 kg
7.66€/kg
 
7.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Our Vegetables Assorted Artichokes Bottoms 450 gr
7.76€/kg
 
3.49€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Peas 420 gr
7.81€/kg
 
3.28€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Beans Beads 600 gr
7.87€/kg
 
4.72€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Artichokes Pattis 750 gr
8.20€/kg
 
6.15€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BARBA STATHIS
Barba Stathis Round Beans Organic 450 gr
8.36€/kg
 
3.76€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Bamias Extra Rodopi 450 gr
8.62€/kg
 
3.88€
 
Add
 
Vegan Vegan

NIKOLOPOULOU
Nikolopoulou Noon Falafel With Chickpeas Vegan 20 Pieces 400 gr
8.70€/kg
 
3.48€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BARBA STATHIS
Barba Stathis Organic Peas 450 gr
8.73€/kg
 
3.93€
 
Add
 

IFANTIS
Ifantis Our Vegetables Assorted Okras Extra 450 gr
9.27€/kg
 
4.17€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Falafel Vegan 410 gr
9.32€/kg
 
3.82€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Sliced Mushrooms 450 gr
9.33€/kg
 
4.20€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Bamias Vintage Variety 750 gr
10.47€/kg
 
7.85€
 
Add
 
Vegan Vegan

NIKOLOPOULOU
Nikolopoulou Noon Zucchini Balls Vegan 10 Pieces 350 gr
11.20€/kg
 
3.92€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Artichokes 750 gr
12.24€/kg
 
9.18€
 
Add
 

BARBA STATHIS
Barba Stathis Garlic Finely Chopped 70 gr
29.29€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved